1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban sorunu

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Lokki tarafından 8 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Lokki

Lokki
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    21
    4
    30
    DAF
    Herkeze iyi günler diliyorum , dün gece internetimde sorun vardı ve tab da sabit 2 adam kalıyordu ve onbinlerce km tabdan çıkmıyordu bende gece geç saat diye kimse yok zannediyordum ve yollar bomboştu , sonra sıkıldım kapattım , sabah uyandığımda böyle bir rezaletle karşılaştım HESABINIZ HİLE DEN DOLAYI KALICI OLARAK KAPANMIŞTIR.
    Bu nasıl bir rezalet ya kanıt yok delil yok perma ban yiyorum ya ben bu oyuna 150 tl lik dlc satın aldım
    nasıl bir hile kullandığıma dair bir bilgim bile yok
    benim en büyük zevkim olan multiplayer eurotrucksimulato2 şuanda nefret ettiriyor
    Sizlere sorum nasıl bir yol izlemeliyim
    bana ban atan kişiye izzalı bir şekilde belirttim ve bekliyorum
    sizce banım açılırmı çünkü hile falan kullanmadım.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Ekim 2018
    yasinjg1 bunu beğendi.
  2. mamiefe04

mamiefe04
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Banlanmış olduğun videoyu buraya alabilir miyim?

Ayrıca bu yazdıklarından sonra banın açılması için kesinlikle video kaydı koymak zorundasın aksi takdirde bu şekilde hitap ettiğinden dolayı bile açılmayabilir.. Derdini whatsapptan mesaj yazar gibi değil de anlamlı ve tek bir mesajda gönderip, varsa kanıtını ekleyip yoksa kanıtının olmadığını, oyunu video almadan oynadığını güzel bir şekilde anlatıyor olsaydın bir ihtimal açılabilirdi. İlk başta dediğim gibi banlanmış olduğun videoyu burada bizimle paylaşırsan eğer yıllarca bu işin içinde olanların olduğu bu forumda insanlar izleyip internet sorunu mu değil mi rahatlıkla anlayabiliriz.

UBerk, yasinjg1 ve HAYDAR 17 bunu beğendi.
  3. HAYDAR 17

HAYDAR 17
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    124
    17
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şuan Ban Yediğin Delil Kanıt Görmeden Bişey Diyemeyiz Delil Olmadığı İçin Burada Haksız Duruma Sen Çıkarsın.

yasinjg1 bunu beğendi.
  4. gsbs1995

gsbs1995
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ard arda degılde mesajlarını bı kerede yaz ıstersen sımdı sana 1 satır bısı yazcak kapatıldı veya red edıldı yazacak cok yazdııgn ıcın bunuda dıkkate al ole ıtıraz et

5. Lokki

Lokki
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    21
    4
    30
    DAF
    banlanmış olduğuma dair bir kanıt yok ben bundan müzdaribim

beyfendi ben video çekecek bir bilgisayara sahip değilim
    ve benim neden banlandığıma dağir bir video yada kanıta sahip değiller neden ben haksız durumdayım neden ben ban yediğim sebebi hileyi kullanırken göremiyorum

düzelttim bekliyorum bakalım yani bilgisayarım imkan verseydi eğer video çekerdim hergün ama öyle bir şansım yok

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Ekim 2018
  6. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Kimseyi Göremedim Diye Belirtmişsin. İnternet Sağlayıcı Firman Hangisi ?

7. Lokki

Lokki
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    21
    4
    30
    DAF
    D-SMART

8. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Geçmiş olsun dsmart internet çok pingli olduğu için hack gibi gözüküyor

Night0 bunu beğendi.
  9. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Anlıyorum. D-Smart İnternetlerde Bu Sorun Olur. Sen Düz Yolda Giderken Kimseyi Görmedin Ama Onlar Seni NCZ Hack Gibi Gördü. Senle Alakalı Bir Sorun Değil Eğer Admine Anlatabilirsen Sorununu Banın Kalkar. Geçmiş Olsun.

Night0 bunu beğendi.
  10. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    G.O Adminlere düzgün telafuz edersen bir ihtimal açarlar. O değilde dsmartım olacak video alıp bomboş gözüken yollarda basıcam perma yersem açtırıcam müthiş ya :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.