1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban sorunu

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve schilbs tarafından 19 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. schilbS

schilbS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    175
    83
    120
    Volvo
    Ya bu adminler dalgamı geçiyor acaba? ya gitmiş benim 3 4 hafta önceki savemin resmini çekip banlamış ben bu aracı zaten değiştirmiştim bunlar neyin kafasını yaşıyor acaba ya harbi insanı delirtiyorlar napabilirim yardım eder misiniz Zaten ben 2 hafta önce banımı yedim ondan sonra araçlarımı değiştirdim linki aşağıda veriyorum oradan bakabilirsiniz.Ben şimdi ne yapıcam nasıl kaldırabilirim bu haksız banı?
    https://truckersmp.com/user/815345

Son düzenleme: 19 Nisan 2018
  2. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yalnız önceki ban yediğin araç Volvo, bu ban yediğin araç Scania. Yani aynı hatayı 2. defa yapmışsın

3. schilbS

schilbS
    Plaka

25
    175
    83
    120
    Volvo
    Tamam bunun farkındayım ama neden önceden o gün pinfomu alıp beni banlamamış onu anlamış değilim
    Kim bilir ne zaman ki resim onu bile bilmiyorum admininde hatası var eğer sen o gün pinfo almışsan banı atman gerekiyor tamam sonradan da atabilir ama sonraki olucaklarıda düşünmesi lazım

4. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bunu muhtemelen admin çekmedi. Başkası çekti baktı senin banın var, onun bitmesini bekledi ve daha sonra gıcıklığına reportladı

5. schilbS

schilbS
    Plaka

25
    175
    83
    120
    Volvo
    evet oda olabilir haklısın bakalım attım feedback

6. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    1 şubatta o nicki almışsın. O tarihten sonra herhangi bir zamanda çekilmiş. Adminler zamanını daha iyi anlıyor.

Ben de çok sinirlendiğim birinin banının kalkmasını bekleyip raporlarım dedin, banı kalkınca sinirim gitmişti raporlamadım. :)

schilbs bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.