1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Sorunu

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Bordo Bereli 2 tarafından 20 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Bordo Bereli 2

Bordo Bereli 2
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    4
    0
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar bugün bir admin bana 3 gün ban attı nedeni ise ters yönde durmammış ama benim hatam yoktu orada motorum arızalanmıştı mecbur olan bir şeydi.Sonra karşıma admin geldi arabayla.Admine durumu anlattım hiç takmadı bile.Servise çektim ve altta yazı çıktı 3 gün ban yemişim.Hadi neyse itiraz ettim anlattım durumu güzel bir dille.Bir de ne göreyim 93 gün ban !!! Geri yazı yazdım cevap bekliyorum arkadaşlar ne yapmalıyım ya yardımcı olun lütfen

2. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    1
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
  3. Bordo Bereli 2

Bordo Bereli 2

29
    4
    0
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Tamam anladım da diyorum ki bu ban haksız yere atıldı.Yani benim bir hatam olsa eyvallah ama durup dururken önceki banlarımın cezasını çekmek zorunda değilim.Yanlış mıyım?

Keşke hiç itiraz etmeseymişim 3 gün bekleseymişim bu nedir böyle.

4. KadirPRO

KadirPRO

21
    39
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadasım oyun kurallarında soyle yazar sollamaya falan kalktıgında veya kalabalık yerde dolastıgında istersen pc bozulsun kontrolden çıksın yinede suçlu sensin yaptınmı yaptın bu kadar basit kurallar boyleymiş kaçak abi demişti

5. Emr3

Emr3

25
    119
    20
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aga sen bu kadar ban yediğini bile bile niye itiraz ediyosunki biliyosun geçmisin kabarık senin 3 güne şükretmen lazımmış (ne demiş atalarımız pirinç için nohuttan olmak)

6. TUNANKA

TUNANKA
    Plaka

616
    2.143
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba @Bordo Bereli 2 Burası TMP'den bağımsız 1 yerdir itiraz etmekten başka bir imkânınız yok, ban geçmişinizden dolayı 3 ay'a çıkartılmıştır. Ban sebebiniz;

7. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Admin Az Vermiş Ama Sen İtiraz Ettiği İçin Profiline Bakmış Oyüzden Banın Uzamış

8. Bordo Bereli 2

Bordo Bereli 2

29
    4
    0
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Anladım teşekkürler evet o kadar pişmanım ki 3 gün için itiraz ettiğime.Orada yolun ortasında değildim kenara çekmiştimm gerçi alttan da admine anlatmaya çalıştım ama banı bastı :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.