1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban sistemi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve UYKUSUZ TIRCI tarafından 6 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bak hala artislik yapıyor dalga geçiyor ya :D Savunacağın bir şey kalmayınca alaya vuracak kadar acizsin tebrik ederim :) Haksız ban yedim konusu açtın demiyorum açarsın diyorum. Yazılanları anlamadığın buradan belli bak :D

2. UZMAN JANDARMA

UZMAN JANDARMA
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

390
    142
    140
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben zaten bişeyi savunmuyorum seninde anlamadığın burdan belli senin gibi at gözlüğü takıp sağa sola bakmadan sadece önüme bakacağıma aciz kalırım :)

3. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bir şeyi savunmuyorsan konu açmanın anlamı ne ? Ne için insanlara hakaret ediyorsun ? 6 ban ile uslanmayan bir insana ne desen boş olur artık. Atasözünde de belirtildiği gibi "nush ile uslanmayani etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanin hakki kotektir" Herneyse bu konu uzar gider böyle... İyi oyunlar dilerim...

4. Gablov

Gablov
    Plaka

24
    35
    2
    65
    Renault
    TruckersMP Profili
  5. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Ehliyet sistemi gelebilir aslında.

TMP kayıt başvuruları Scania Truck Driving Simulator üzerinden yapılabilir. (Bilmeyenler için oyunun mantığı tır ehliyeti almak.) Scania Truck Driving Simulator'u bitiren herkes alınabilir multiplayera. O oyunu bitirip de hala tır süremeyen kalmaz herhalde :D

Paarthurnax bunu beğendi.
  6. UZMAN JANDARMA

UZMAN JANDARMA

390
    142
    140
    Volvo
    TruckersMP Profili
    B ehliyeti kabul ederlerse hay hay gelsin problem yok ama kalkıpta tır ehliyeti isterlerse bir euro truck oynamak 6-7 bin liraya patlar buda demektir ki mp yolları bomboş Birde ehliyet yaşı önemli tabi kalktıpta 3 aylık 2 yıllık ehliyet kabul edilmemeli min 3 yıllık olmalı

7. mahmutyasin2004

mahmutyasin2004

31
    5
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Çok haklısın.Perma ban çok saçma birşey:@.Adam oyuna 40 tl versin(İndirimler hariç) sonra perma yesin 40 tl çöp.Böyle birşey olamaz.Ben şuana kadar kimseyi banlatmadım adamların parası boşa gitmesin diye.D-C yolunda bir adminin arkasındaydım.Adminin önündeki adam laga girdi admin ona vurdu ben ona arkamdaki bana zincirleme ve admin ona 3 hafta ban attı bu kadar olamaz.nternet bi anlık kasmış olabilir.3 hafta nedir adminin adını hatırlasam söylerdim.Neyse kıcasası PERMA KALDIRILMALI.

8. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyunun multiplayer modu sizden para temin etmiyor. Siz oyunu singleplayer oynamak için alıyorsunuz. TruckersMP'ye kayıt olurken de; kuralları okuyup, onaylıyorsunuz. Ban sistemi de orada yazıyor.

Burda 90 sayfa yazı da yazsanız, haksızlığa uğradığınızı da düşünseniz, para verdik diye bağırsanız da çığırsanız da; bu sistem değişmeyecek. Bu sistemi kayıt olurken kabul ettiniz, oyuna girerken kabul ettiniz de; şimdi işinize gelmedi diye mi ortalığı karıştırıyorsunuz? Okumadan onayladıysanız; o da sizin probleminiz, okusaydınız. BAN SİSTEMİ DEĞİŞMEYECEK!!!

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.