1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Sistemi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve BilalBey tarafından 18 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. PoisoN

PoisoN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    137
    37
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar ben 4 banımı yedim.ve 1 ay ban yedim.bunun hiçbir şekilde azalatamayız değil mi?

2. LorenitaLGSTCS

LorenitaLGSTCS
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    388
    52
    70
    TruckersMP Profili
    Malesef, banın süresi bittikden sonra bir daha yapmamaya özen gösterebilirsin sana kalmış.

3. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yapacağınız en güzel şey, 1 sene boyunca kalabalık yerlerden uzak durarak banların geçersiz hale düşmesini sağlamaktır. Yoksa maalesef üzülen siz olacaksınız, yeni hesap açma düşüncesi varsa o da maalesef IP adresinden tespit edildiği için sorun oluyor. Geçmiş olsun :(

4. PoisoN

PoisoN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    137
    37
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Eyw Teşşekürler Bişey sorucam mesela banımız siliniyo mu? uzak dursak kalabalık yerlerden fln?

5. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Banlar, geçmişten silinmiyor ancak üzerinden 1 sene geçen banlar geçersiz kalıyor. Yani 1 sene ban yemezseniz yiyeceğiniz ilk ban birinci banınız olacaktır.

6. ssv4x

ssv4x
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

932
    590
    185
    Mercedes
    kalabalık olmayan yerler için (going east olduğunu varsayıyorum) szeged, debrecen tarafı önerimdir oralarda server full dolu olduğu halde 1-2 kişi oluyor maksimum

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.