1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban sıkıntısı olur mu ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Walker tarafından 11 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Walker

Walker
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Dostlar Heavy Cargo DLC sini aldım. Duisburg Servisinin oradaki benzinliğe girecektim çünkü benzinim azdı. Dönecekken arkamda yük dönmemi engelledi daha sonra baktım ki bir yere sıkışmış , geri geldim tekrar aldım bu sefer yarıda kaldı. Bana yol veren arkadaş '' move '' yazdı ve beni sollayacakken ben de bu durumdan kurtulamadığımı fark ettim ve f7+enter yapıp servise gittim. Sizce bunda bir sıkıntı olur mu ? Elimde kayıt mevcut.

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Elinizde kayıt mevcut ise pek sorun olacağını zannetmiyorum çünkü bilerek yapılan bir hareket değil.

38kayserili bunu beğendi.
  3. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Zaten kamerayı direksiyon değilde '' 0 '' tuşundan da bakılırsa tır dönmeye çalışıyor ancak dönemiyor ve tır bağırıyor resmen. Adam move diyip beni sollayıp geçmeye çalıştı ancak bende servise gittim.

Extreme bunu beğendi.
  4. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Servise döndüğün için bişe olmaz sorun etme.

Razor3214 ve 38kayserili bunu beğendi.
  5. Tacettin

Tacettin

32
    3
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bilgisayarın iyiyse hemen gıtmıssındır muhtemelen servıse ve bı sorun cıkmaz

6. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
  7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Birisi yolu tıkadığı zaman "move" diyorum, adam hareket ederse veya f7 yaparsa yoluma devam ediyorum. Kısa süreli, ufak tefek ihlallerde adminler pek bir şey yapmıyorlar. En kötü kickler o anda. Ban sebebi bir durum yok.

Fakat oyunda ekran kaydı almanız taraftarıyım. Geçen sene birisi banlandı, Raporda öyle bir yerden başlatmış ki adam, gerçekten kusurlu görünüyordu. Sonra kendi kaydı mı vardı biri mi göndermişti tam hatırlamıyorum. Reportlayan kişi kusurlu çıktı.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.