1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban sebebimi ?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve eyp1727 tarafından 6 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. eyp1727

eyp1727
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
  2. Express

Express
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

470
    492
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Çok fazla ışık eklemek fps düşürdüğü için yasaklandı

3. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    https://hizliresim.com/oOPdqm o zaman pars kullandıgı ve su anda mp popıler olan buda yasak o zaman neden paylaşıyo ben bunu anlamıyorum

4. Express

Express
    Plaka

470
    492
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Siz ledlerden dolayı değil lambalardan yemişsiniz yukarda 2 tane bullbar var biri led biri lamba ban sebebindede onu kaldırın diyor.

5. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    support bölümüne resim attım inş cevap vverirler

6. esmerbey

esmerbey

136
    38
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    yasaklayacakları şeyleri bu oyunu kuran şirket neden oyuna koyarki arkadaş madem öle bişi var oyunculara sunma önümüze bir çok şey koyuyorlar ama o yasak bu yasak e nasıl oynayacağız biz bu oyunu her allahın günü değişen kurallar adminlerin belirli saatleri olmayısı adam evde anasına babasına kızıyo sevgilisiyle kağııp geliyo burda oyuncular üzerindenn stres atıyo mesla kozk denen adminin videolarını izliyorum birini gözüne kesitrip o adamı dakikalarca takip ediyor ve banlıyor + benide banladı banladı bir seferinde 2 ci banım dada gecende baktım adam calais ışıklarda arkamdan gelip önüme kırdı dorsesi takıldı bana beni kaldırıma attı vay efendim neymiş ban sebebiymiş bana attğı videoyu bazan izliyorum hem gülüyorum hemde saydırıyorum videonun öncesi ve sonrası yok her neyse botlu banlama atma sistemiş bu oyuna gelmedikce kafasına göre takılan admnlerin eline kaldıkcaoyuncu arkadaşlarım daha cok banyeriz daha cok kavgalar edieriz nasıl ışık yakmayınca oyjndan atyorsun be mübarek dorse takmayanlarıda at oyundan dorsesiz gezenleride banla mesajala kick at dedim gibi OYUNA BOT SİSTEMİ KOYULMALI VE OYUNCULAR KAFASINA GÖRE TAKILAN ADMİNLERDEN KURTULMALI bir arkadaşımız admin arkdaşına yazıyor banladım banımı acarmsın kim banladı diyor felan filan tamam ben b konuşayım açtırayım hemen kanka diyor bir videoda denk gelmiş tim yada yazıyor surdayım gel su adamı banla felan filan bu konu uzakdıkca uzar ban meslesi baya uzun mesele amarikayla türkiyenin ilişkileri gibi ne son bulur ne iyi oşır nede kötü olur tak vitesi 1re ver usul usul gazı allah olunu açık ede sonunu hak getire BOT SİSTEMİ ŞART

LondroS bunu beğendi.
  7. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyun sunucularına giriş yaptığınızda, bütün oyun kurallarını okumuş olduğunuz kabul edilerek muamele görürsünüz. Banınız açılmış. Lütfen bundan sonra daha dikkatlı olun.

8. Doğru diyorsun, V ışık kullananlar da ban yemeli.Tek led kullanıp yapınca hoş oluyor ama iç içe 5-6 led koyunca hiç hoş olmuyor.

9. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    Yani kardesim sende haklisin ama yapcak bjr sey yok adamlar bulbar yasaj diyi bizde artik dlclerde yapiyoruz bir seyler

o zaman ledler yasak dıyıl kucuk olanlar bende uyarı ısıgından yedım ne varsa onlarda var büyük ihtilman onlar fps dusuluyo

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Ocak 2018
  10. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Scania Tavanda 4 tane o küçük dikdörtgen olan (adını unuttum) lamba var, aracın ön tarafında da küçük beyaz lambalardan var. Biri akşam rec diyor. Sonrasında önümde kaza yaptı. Yattım pusuya bekliyorum.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.