1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban sebebi mi ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve wisdoMM tarafından 6 Mart 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. wisdoMM

wisdoMM
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    24
    3
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar merhaba, böyle kod yapmayı yeni yeni öğreniyorum da böyle bir araç yaptım ban sebebi midir ? ban yemek istemiyorum yetkili birisi veya bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

2. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Çekicinde bulunan modifikasyonlar 02.03.2019 Tarihi ile güncel TruckersMP Kurallarına uygun. Yasaklanmana sebeb olmaz.

Ancak sana tavsiyem ileride aklına takılan bir soru olursa aşağıdaki bağlantıyı incelemen.
    (Bu konuda kayıt-dosyası düzenleme ile ilgili bilgiler veriliyor)
    https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/79838-save-editing-kuralları-nelerdir/

Ayrıca, bundan sonra üst yönetim haricinde [[Game Management(Oyun Yönetimi), Project Managers(Proje Yöneticileri) ve Add-On Manager(Eklenti Takımı Yöneticisi)]] söylenilen mesajlara kulak asma çünkü hesabından sen sorumlusun.

İlerideki süreçlerde kayıt-dosyası ile düzenlemekte olduğun bir çekici olursa aşağıda bağlantısını vereceğim bölümde yeni bir konu başlat ve konunun içeriğine düzenlemiş olduğun çekicinin fotoğraflarını gönder. Bir kaç gün içerisinde Üst Yönetim tarafından çekicinin TruckersMP Kurallarına uygun olup olmadığı sana söylenecek.

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/620-new-questions/

Extreme, Razor3214 ve BASHKOOV bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.