1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban problemi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve HASAN2344 tarafından 11 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HASAN2344

HASAN2344
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

6
    0
    50
    TruckersMP Profili
    videoyu
    karşı şeritte adam yolu kapatmış adama çekilsin diye selektör yapıyorum adam çekilmiyo sonrasında fren yapmama rağmen tır durmuyor geç fren yapma nedenim arkamdaki tır çok hızlı ve çok yakın o kaza yapmasın diye https://youtu.be/kvl4-2w3bGA

Son düzenleme: 12 Eylül 2020
  2. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Haritaya bakıldığında arkanda ki sürücü ile mesafenin çokça açık olduğu belli, karşında ki duran sürücüyü gördüğünde hızını kesmeye başlasan kaza yapmadan da durabilirdin ama sen direkt kafadan çarpıp vurmayı tercih etmişsin. Yani biz buna kısaca "haklı iken haksız durumuna düşmüşsün " diyoruz.

HASAN2344 bunu beğendi.
  3. HASAN2344

HASAN2344

6
    0
    50
    TruckersMP Profili
    bideha kimseyi reportlamıcam haklı olduğum videoyu atıyorum adam banlansın diye ben ban yiyom

yav kardeşim ben selektör yapıyorum adam çekilsin diye hızımı kesmek istemiyorum en sonuda frene asılıyorum zaten ama tır durmuyor

...............

4. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Karşında ki sürücü belli ki bir şekilde oyunda sorun yaşamış düzeltememiş olabilir "hızımı kesmek istemiyorum" diyerek kafadan çarparsan bu şekilde de ceza alırsın. Ayrıca bu oyun HIZLI bir oyunda değil gerektiği yerde keseceksin hızını sonra yoluna devam edeceksin hızlı oyun istiyorsan The crew falan al git adamlarla yarış :)

Ek olarak haritayı tekrar kontrol ettiğim de karşıdan gelenin de olmadığını gördüm sol şeritten geçerek tekrar kendi yoluna girebilirdin ama onu da tercih etmemişsin. Ban yemen gayet normal.

HASAN2344 bunu beğendi.
  5. HASAN2344

HASAN2344

6
    0
    50
    TruckersMP Profili
    ozaman sen öyle sorun yaşadı dersen bende sana benim de fren pedalımda sorun var derim beni ilgilendirmez adamın sorunu sen biliyomusun belki bedede sorun vardı ben adam gibi yolumda gidiyorum adam şeritimde gerçek hayatta olsa sence kim haklı

6. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gerçek hayatta olsa sen sanki göz göre göre direkt gidip çarpacaksın :)
    Ne zaman bahaneleri bırakıp hatalarımızı kabul edeceğiz acaba ülkece merak ediyorum. Neyse hayırlı akşamlar.

HandCuff ve HASAN2344 bunu beğendi.
  7. HASAN2344

HASAN2344

6
    0
    50
    TruckersMP Profili
    tamamda ben niye ban yiyorum kardeşim ikimizde eşit derecede haksı sız bence adamda ban yesin o zaman

8. Ugur89

Ugur89
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    236
    128
    170
    Scania
    TruckersMP Profili
    Haksızsın ve ban yemen normal. Hiç frene basmıyorsun hızını sabit tutuyorsun. Frene abandım diyorsunda hiç de öyle görünmüyor. Sadece kendin kaza yapmıyorsun diğer sürücülerinde kaza yapmasına sebep oluyorsun.

HASAN2344 bunu beğendi.
  9. HASAN2344

HASAN2344

6
    0
    50
    TruckersMP Profili
    aynen haklısın ben haksızım :)

10. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi