1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Mı?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve albaywolf tarafından 13 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. albaywolf

albaywolf
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

37
    126
    80
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
  2. EM1R

EM1R
    Plaka

264
    218
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adminin açıklamasını da atar mısınız? Nasıl düşünmüş merak ettim. Elbet bir nedeni vardır.
    Büyük ihtimalle karşıdaki oyuncuda gecikme olduğunu düşünmüş olabilir.

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. AslenKral

AslenKral
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    admin yanlışlıkla reddetmiş olabilir, benim de yanlışlıkla reddedilen raporlarım oldu ama admin daha sonra kazara reddettiğini söyleyip işlem yapacağını bildiriyordu. Takip edip işlem yapıldığını görüyordum.

4. albaywolf

albaywolf
    Plaka

37
    126
    80
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    This user was experiencing desync, and therefore it is not their fault or within their control.
    The way the car moves in the recording and the way it slides side ways as it goes around the corner indicates this. On their game they was not in your lane and passed safely.
    Therefore I will not be taking an action for this report.

İngilizce olmadığı için anlamadım ben.

5. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    karşıdaki oyuncuda senkronizasyon sorunu olduğunu ve bu sorunun, o oyuncunun kontrolünde olmadığını dolayısıyla hatalı olmadığını söylemiş.
    kayıt sırasında arabanın hareket şekli ve köşeyi dönerkenki yaptığı kayma hareketi bunu kanıtlıyormuş. Karşıdakinin bilgisayarında arabanın kendi şeridinde olduğunu, senin şeridine girmediğini ve güvenle kendi şeridinden geçip gittiğini bu yüzden de bu rapora ban atamayacağını belirtmiş.

Son düzenleme: 13 Aralık 2020
  6. albaywolf

albaywolf
    Plaka

37
    126
    80
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Olabilir mi böyle bir şey?

7. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Doğru bir karar olmuş server daki senkron probleminden kaynaklı oyuncuları yanlış konumlandırıyor. Özellikle önünüzde giden araçların sık sık takıldığını ve dorselerinin bariyerin içinden geçtiğini görebilirsiniz. Bu videoda size çarpan skoda eğer size o şiddette çarpmış olsaydı kendinin de durması lazımdı ama devam edebilmesi senkronizasyon problemi olduğunu gösterir.

8. ahmet91

ahmet91
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ama madem böyle bir şey yapabiliyorlar herkese yapmalılar. Geçen yıl benzer bir sebepten ben virajdan dönerken çarpmadığım halde onda çarpıyor gibi gözüktüğüm için ban yedim.

hackvita bunu beğendi.
  9. Mehmet Moldova

Mehmet Moldova
    Plaka

29
    48
    17
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    daha dün benimde başıma geldi önümdeki adam durduk yere havaya fırladı kalabalık yerlerde senkron problemleri olabiliyor

ahmet91 bunu beğendi.
  10. ahmet91

ahmet91
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet kesinlikle. Ama madem böyle kişilere ban atmıyorlar her adminin bunu uygulaması lazım. Ben ban yiyosam o kişi de yemeli ya da o yemiyosa bende yememeliyim.

hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.