1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban itirazıma 1 haftadır yanıt gelmiyor!

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve YusufE tarafından 13 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba!

Yakın zamanda 1 hafta ban yedim. Ban geçmişimden dolayı banım 1 ay oldu. Ve bana itiraz ettim. İlk ban itirazıma şaşırtıcı bir şekilde hemen yanıt gelirken 2. ban itirazıma (o da şu anki oluyor) 1 haftadır yanıt alamıyorum! Ve şaşırtıcıdır banı yediğim gün içerisinde bir reportta bulundum. Hatta iki report. Bunların biri küfür diğeri ise çarpmaydı. Küfür olana 3 saat içinde hemen yanıt geldi 0zgur admini tarafından ve bu benim ilk site üzerinden reportumdu. ona hemen yanıt geldi. Fakat yaptığım 2. reporta bu gün dahil olmak üzere 8 gündür yanıt gelmiyor!
    Ve bundan da şaşırtıcısı bundan 5 gün önce ban itirazıyla ilgili yaptığım feedback'e hemen yanıt geldi. Ve yanıt şöyleydi (türkçeye çeviriyorum)
    Merhaba yaşadığınız durum için üzgünüz. Biz adminimize biraz daha zaman tanıyacağız ve eğer bu konuda gerekli işlemi yapmaz ise onu bu konuda uyaracağız .

Peki sonuç? Tabii ki hala durum aynı. Ve bundan sonra yaptığım bir diğer feedback'e yanıt gelmedi!

Tesadüfe bakın (!), İlk ban itirazıma hemen yanıt, ikincisine hala yanıt yok. İlk reportuma hemen yanıt, ikincisine de hala yanıt yok (hadi reportu anlarım hemen hemen cevap gelmez, ama ilkine hemen cevap verilmesi şaşırtıcı) . Ve ilk feedback'ime hemen yanıt, ikincisine gene yanıt yok! Düşünmeye başladım da acaba bu yabancılar ırkçılık mı yapıyor. daha önce birisi beni siteden reportlamıştı. Onun reportuna 5 günde yanıt gelmiş!

Anlamıyorum arkadaş. Biz de ets2 için multiplayer modu yapıp orada oynayalım bence.

Bende bunlardan ümidi kestim, gittim beni banlatan arkadaşa dedim videoyu kaldır haksız yere banlandım diye ondan önceki tüm konuşmalarımızda bana yanıt veren arkadaş şimdi yanıt vermiyor :D:D

Bu arada hakkımın burada aranmayacağını biliyorum. Sadece akıl ve teselli istiyorum.

Resimleri şöyle bırakayım:

https://hizliresim.com/XE2R6R

https://hizliresim.com/Qp1O23

2. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sistem sadece sizin oluşturduğunuz raporlar üzerine kurulmadığından dolayı bu tarz gecikmelerin yaşanması normaldir. Çok fazla kullanıcı var ve gereksiz yere de çok fazla rapor oluşturan kişi olduğu için sistem bir hayli yoğun işliyor. Raporunuza bir kere erken bakılması hep erken bakılacağı anlamına gelmiyor bu sebeple sükunetle beklemekten başka bir şey maalesef elden gelmiyor. Şunu da unutmamak lazım multiplayer yapımcıları bu işi SCS şirketinden herhangi bir ücret almadan yapıyor, bu da onlara daha ılımlı yaklaşmamızı gerektirecek en büyük nedendir. Umarım en kısa zamanda raporlarınız bir sonuca ulaşır.

drsnalt2 bunu beğendi.
  3. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Doğru söylüyorsunuz. Zaten ben de bundan bahsediyorum ama işin içinde böyle şeyler olabilir sanırım. İnşallah yoktur ancak

Yokmu teselli edecek?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Eylül 2017
  4. OnLyTranCe

OnLyTranCe
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

354
    309
    165
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bana 3 hafta sonra cevap gelmişti sadece "sabır"... :)

5. AloneKiller

AloneKiller

384
    148
    145
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    sistemdde çok fazla rapor olduğu için bakılması zaman alabiliyor.

6. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Ben itiraz ettim kanıt istedim,admin atıcam dedi.Ama üzerinden 1 yıl gecti kanıt yok 2 kere feedback attım,kaldırmayız diyorlar.Sen ne diyorsun ?

YusufE bunu beğendi.
  7. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    1
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Çok gereksiz bir ban. Aynı zamanda avrupada kuralların ne kadar katı olduğunun da bir kanıtı. Kickleyip geçebilirdi.

YusufE, Doğukan Sırmalı ve drsnalt2 bunu beğendi.
  8. DursunAltung

DursunAltung
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    945
    1.079
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adam da bildiğin geçmiş 0 kamerasına admin gibi ban avcısı xd..

YusufE bunu beğendi.
  9. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    benim yediğim bandan mı bahsediyorsunuz? :D

eğer ondan bahsediyorsanız, bence haksızsınız ben göz göre göre ban istiyorum orası doğru ama ben o davranışımdan ötürü zaten ban yedim ya xd

Onu mu bekleyeceğim ben zaten 1 ay banım yahu o zaman ban süresi 1 haftadan az olanlara hiç bakmasınlar arkadaş.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Eylül 2017
    Gakgos23 bunu beğendi.
  10. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Evet, biraz sabır gösterin dediniz. 2 Hafta oldu? Hala sabırla bekliyorum ve hiç bir gelişme yok! Ne reportta, ne feedbackte, ne de ban itirazında.
    Zaten ümidi kestim ben arkadaş. Bir de bire posta adresi vardı truckersmp'nin o e posta adresi neydi? feedback@truckersmp.com mu?

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.