1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Haklı mı?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Leno'X tarafından 8 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Jinx

Jinx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Karşıda ki kişinin frene basıp basmaması onu ilgilendirir, bu sizin işlediğiniz suçu değiştirmez. Olayda ki 3. şahsın ne suçu var peki bu durumda ? Adamı bariyerlere yapıştırıyorsunuz. Bu durumu siz yaratıyorsunuz.

Herşeyi geçtim, siz karşıdan gelen kişiyi görebilecek konuma geldiğinizde daha sollamanın başındasınız. Fark edip etmemek sizin sorununuz tabi, görmediysenizde bu durumu değiştirmez. Adam selektör dahi yapıyor. En ufak bir fren direksiyon hareketi ile şeridinize girme şansınız var. İnatla devam etmeyi seçiyorsunuz. Birde çok rahat bir şekilde " karşıdaki frene bassın arkadaş " beklentisindesiniz. Şaka :H

Eğinli, Maniac ve Kerem Işık bunu beğendi.
  2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Temiz ban yanlız videoyu çeken arkadaşta maşallah biri beni sollasada banlatsam demiş önünde yol tıkalı hala basıyor fren ibaresi yok biraz bekleseymiş arkadan milleti biçip ban yermiş kendi kaydıyla geçmiş olsun.
    Edit: Yeni farkettim videocu arkadaş birde double dorse dolaşıyor hey Allahım sağda durması yasak; sollaması yasak yolda çift dorse gezmeye izin var. Şimdi bunlar gereksiz trafik yapmıyordur #TruckersMP zekana hayranım.

Son düzenleme: 8 Nisan 2020
    TR KAJMERAN, Leno'X ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. Leno'X

Leno'X
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Ben fren yapmasını videoyu çeken kişiye söyledim birde videoyu çeken eleman çift dorseli olduğu için çok kolay sollanıyor ve elemanın zihniyeti şöyle:
    Ben bi çift dorse alıyım zaten biri beni sollayamaz sollarsa da banlatırım.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.