1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban haklı mı?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve sincanlee tarafından 22 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Bir çok oyuncu ban uygulamasından şikayetçi olduğu görülüyor. Normal şartlarda oyunda kuralları tam anlamıyla uygulamaya kalksalar kimse oynayamaz. Kurallar esnetilmiş vaziyette oyunu oynayabilmek için kesinlikle benim fikrim direksiyon seti gerekli nedeni klavyede kontrol işlemlerini yapayım derken dikkat dağılması kaçınılmaz bir durum araç mı kullanacaksın yoksa klavye yemi odaklanacak sın. Bu oyunu oymak isteyen oyuncular artı ve eksileri iyi hesap etmesi gerekir. Yoksa ban konusu güncelliğini korumaya devam eder. Hızlı gitmeyeceksin kurallara riayet edeceksin bunlara uyulmaz ise her gün ban veya perma cezasına devam.

Son düzenleme: 23 Nisan 2019
  2. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Her türlü suçlusun çünkü adamın yolu blocklaması senin ona çarpabileceğin anlamına gelmez, tamam o blockladığı için suçlu ama sen de çarpınca sen de suçlu konumuna geliyorsun.

3. Mustafa Ç.

Mustafa Ç.
    Plaka

23
    109
    37
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Emin olun kurallar düzgün bir şekilde işlensin adminler gerekli kişilere ban atın aktif bir admin bulunsun o zaman oyun rahat olur yoksa hiç birşey olmaz tmpden

sincanlee bunu beğendi.
  4. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Öncesini bilemem ben videoda görüldüğü kadarina yorum yaparim, Ban haksiz değil kenarda yan ters düz çapraz v.b.b.b.b ne olursa olsun duran tıra Dümdüz bodoslama gelip çarpiyosun.. Seni ve arkadaşini yolun başlarinda defalarca blokladiğini falan yazmişsin ona bişiy diyemem ama göründüğü kadariyla doğru..

Seni resmen tuzağa çekmiş ve sende sinirine engel olamayip o tuzağa baliklama atlamişsin.. 4 senedir MP oynuyorum ve bunun gibi 6841685436854 çeşit değişik troll gördüm bu zamana kadar 250 300 tanesini banlattim yok ettirdim perm banlattim.. Sana vurursa çek kaydini al raporla şutlansin Mp'den. Hakliyken haksiz duruma düşürmeyin kendinizi. O troll 4 gün sonra oyuna geri dönecek sende anca yeni hesap alirsan.

Razor3214, hoca33 2 ve sincanlee bunu beğendi.
  5. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeş ama bazı adminlerde bu videonun baş tarafını kesmedigini nerden bileyim deyip banlamadigi anlar oldu mesela (burada konu olarak paylaşan arkadaşlardan yorumlardan gördüğümü söylüyorum )
    O zaman adminden admin e değişiyor demekki

Razor3214, sincanlee ve Seddoo bunu beğendi.
  6. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Adminlerin bu konuda söylediği ortak şey şudur.. Biri gelip sana Çarparsa bloklarsa al kaydini yolla Banlayalim diyolar.. Ama o sana yapti diye Gidip onun sana yaptiği şeyi sende ona yaparsan sende ban yersin. Admin rapor tekrarlarindan bakarak banlamiş, Rapor tekrarlarinin süresi ne kadardir bilmem isterse 10 saat olsun, diyorum ki İkisininde yaptiği Suç.. O ona vurmuş veya bloklamiş.. Diğeride gitmiş admin rapora bakarken SOL şerit boştayken kasitli şekilde ona vurmuş.. Bunun ayrimi yok yani.. Yolu bloklayanda ban yer Daha sonra ona gidip kasitli şekilde vuranda..

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    O zaman ona göre itiraz etmek gerek. Ancak bazen adminlerin insiyatif kullandığı doğru.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.