1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban haklı mı haksız mı

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve oguzbeyy tarafından 25 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. oguzbeyy

oguzbeyy
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    16
    8
    35
    TruckersMP Profili
    https://plays.tv/video/5ba4f1d56456e269f4/rep9 iyi geceler arkadaşlar burda yol vermedim diye karşıdaki oyuncu herhangi bir hasar almamasına rağmen 2 günlük ban yemişim. Hayır direkt yola atlamamın sebebi de bu oyuncunun hızının düşük olması. 2 günlük ban sizce haklı mı haksız mı? Ayrıca bir şey daha eklemek istiyorum; bu diğer arkadaş beni görmesine rağmen durmuyor ve gelip kasten çarpıyor bunu da göz önünde bulundurmanızı isterim herkese iyi geceler yorumlarınızı bekliyorum :)

Son düzenleme: 25 Eylül 2018
  2. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
  3. MbrsscTR

MbrsscTR
    Plaka

383
    176
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Haklı ban. Senin tarafında yol ver tabelası olduğu için yol vermen lazımdı. Adam orada fren yapmamış bilerek çarpmış o ayrı, böyle bir sebepten ben raporlamazdım. Geçmiş olsun :)

4. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ana yoldan tali yola bağlanıyorsun ve hiç durmuyorsun, helal olsun yiğidim :D Ban haklıdır, orada uyman gereken bir tabela var videoda da gözüküyor.

TRMert77 bunu beğendi.
  5. Elijah

Elijah

26
    126
    39
    55
    TruckersMP Profili
  6. oguzbeyy

oguzbeyy