1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Geçmişi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve blgeee tarafından 18 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. blgeee

blgeee
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    13
    2
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar dün gece saat 2 civarında Calais kavşağına doğru geliyordum.100 ile gelirken admin (Akoa) kavşaktan çıkıp birden önüme kırdı çarpmadım fakat zar zor durdum.Buna 3 gün ban attı.Bende itiraz ettim 5 dakika içinde ban'ı kaldırdı bu seferlik affettim diye.Fakat ban geçmişinden temizlenmedi.Üstelik suç bende değil.Bu 5 dakikalık ban'ı geçmişten sildirmek mümkün mü ?​

Emir78 bunu beğendi.
  2. Dogukan3535

Dogukan3535
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Admin kendisi silebilir. Video çektiysen eğer feedback'den şikayet'de bulun

3. blgeee

blgeee

28
    13
    2
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Elimde video yok yinede işe yararmı ?

4. Dogukan3535

Dogukan3535
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hayır. Video kayıt olmadan kanıtlayamazsın. Delil yok elinde admin eğerki video çektiyse admin'den videoyu istebilirsin ki çekmediğini söylüceğinden o ban kaydı kalıcaktır. Geçmiş olsun iyi forumlar

5. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Admin attığı banın kanıtını koymak zorunda. Aksi durumda arkadaşın suçu yokken ban atılmış sayılacak. Kanıt isterse sorun çözülebilir

6. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ban aktif olmadığı için itiraz yolu ile kanıt isteyemezsiniz. Bunun için feedback sistemini kullanın.

Bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmayın. Kendi banı dahi olsa; hiç bir adminin ban silmeye yetkisi yok. Banlar yanlızca üst yönetim tarafından silinebiliyor.

7. Dogukan3535

Dogukan3535
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kanıt zorunluluğu varsa o zaman ben trafik içerisindeyken kapım çaldığında aracı sol çimenlere attım ki sol şerit bol olmasına rağmen 3 günlük ban çaktı admin ama video kanıtı vs hiçbirşey yoktu. Adminin kendi kaanatini kullandığı yerler oluyor diye biliyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış tartışılır

8. Dogukan3535

Dogukan3535
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Admin yanlışlığı var olsa bile sicile işlenen ban silinmiyor ama RaichuTR

9. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Admin tarafından silinemez. Üst yönetime bildirilir, üst yönetim tarafından silinir.

10. Dogukan3535

Dogukan3535
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şöyle diyim size arkadaşım normal oyun içerisinde önümde giderken yanlış id girilmiş admin arkadaşı banlamıştı. Çok tanımasamda arkadaşı steamdan ekliydi. Önümde ban yedi konuştuğumuzda 15 dk sonra banı açıldı ama sicilinde kalmıştı feedback falan attığında ise yetkili admin ilgilenicek diyerek mesaj vermişlerdi. Demek istediğim feedback'lere adminler bakıyorlar yanlışlarındada üst yönetime bildirip sildirmeleri gerekmiyor mu ?

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.