1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Eveding

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve HAYDAR 17 tarafından 28 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HAYDAR 17

HAYDAR 17
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    124
    17
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle Herkese Selam Ben Yaklaşık 9 Ay Önce Perma Yedim.Şuan Yeniden Ets2 Aldım.Kardeşim Hesabı Silmiş Nam-ı Pars'ı İzleyerek Ben Tam Emin Olamıyorum da Tekrar Ban Yemekten.Yardımcı Olacak Varsa Team Viewer Veririm.

2. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Hesabınızı Silerseniz Başka Steam Hesabından Tekrar TruckersMP Sitesine Kayıt Olmanız Gerekiyor. Adı Üstünde Perma Ban Cezası Almışsınız Yeni Hesap Açmayın. Hesabınızı Silmeniz Ban Evading Kuralından Kaçacağınız Anlamına Gelmiyor.

3. HAYDAR 17

HAYDAR 17
    Plaka

29
    124
    17
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hayır Yanlış Anlamayın Lütfen Dün İndirimden Faydalanarak Yeni Hesap Yeni Ets2 Aldım Hesap Açmadım.Ben Yanlış Anlatmışım Kusuruma Bakmayın.

4. HAYDAR 17

HAYDAR 17
    Plaka

29
    124
    17
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Konu Kilitlenebilir.

5. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    9 aydır siteye hiç girmediysen kardeşin hesabı silerek çok yanlış bir şey yapmış. :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.