1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Değerlendirmesi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Vabis TV tarafından 25 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Expert Murderer

Expert Murderer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

108
    44
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Geçmiş olsun ama 6.banda çok be kardeşim biraz daha dikkatli kullansan keşke 1 senede 6 kere banlanmak başarıdır :D 4. bandan sonra ya başka hesapla oynayacaksın yada oynamayacaksın.

2. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    adminler biraz daha egitim alsinlar diksiyon yok ayrica 1 defaya mahsus gormezden gelecekler yada bu isi yapmicaklar bende bugdan oturu perma ban yedim video istiyorlar :D

gercek hayatta olsa gene ban atarlar bunlar ne diyelimki en iyi yapilan a kadar ets 2 mp

3. Expert Murderer

Expert Murderer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

108
    44
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Daha önce hiç herhangi bir oyunda adminlik yaptın mı ?
    "1 defaya mahsus gormezden gelecekler" kaç tane admin var hepsi 1 defa görmezden gelseler kim banlanacak ? senin ilk defa böyle bir hata yaptığını nerden bilecekler takibini nasıl yapacaklar.
    "bugdan oturu perma ban yedim" nasıl bir bug ? merak ettim cidden çünkü o bug bir daha yapabilirsen videoya alıp öyle bir bug olduğunu kanıtlayabilirsin. (https://www.youtube.com/watch?v=e94a8Bz4vcI) Videoyu izleyebilirsin hile sanmıştım reportladım gelen cevap reddedildi çünkü o kişi bunu yaptıgının farkında olmayabilir dediler ve haklılar hile olmayabilir.

4. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Diğer banlarının kanıtlarına bakınca 2016'dan bu yana çok bile oynamışsın. Buna ek olarak ban tarihinın 6 Eylül ama konu tarihinin 25 Aralık olması da düşündürücü. 3 buçuk ay bekledikten sonra "böyle ban mı atılır" diye sormanın asıl sebebini açıklar mısın? Yediğin bütün banların sebebi aynıyken, hala akıllanmayıp 6. banı da yediysen; böyle ban atılır güzel kardeşim.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.