1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Baltık Sea Dlc’de WOT İşi Çıkmıyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve KaanMarngozoglu tarafından 20 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. KaanMarngozoglu

KaanMarngozoglu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

136
    101
    155
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Herkese selam, bu aralar tekrardan World of Trucks sözleşmeli işlerini yapıyorum, bayağı da sardı :D . Uzatmadan sorunumu söyleyeyim, Baltık Denizi Dlc’sinde sözleşmeli iş çıkmıyor. Bunun bir çözümü var mıdır yoksa desteklemiyor gibi bir durum mu var? Herkese şimdiden teşekkürlerler, iyi forumlar.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  2. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Seçenekler > Çevrimiçi > Göz at > Beyond the Baltic Sea bağlı gözüküyor mu?

3. KaanMarngozoglu

KaanMarngozoglu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

136
    101
    155
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Şimdi baktım ve orada aldığım uyarı ile kullandığım hesabın diğer Steam hesabıma bağlı olduğunu fark ettim. Güncel Steam hesabımın bağlı olduğu profile girdim. Girdiğim gibi zaten içerik değişimi algılandı uyarısını ve bu hesaptaki dlc'leri gösterdi.Teşekkürler.

Aklıma bir şey daha geldi: WOT hesabımızda bağladığımız Steam hesabını değiştirebiliyor muyuz?

hoca33 2, Razor3214, hackvita ve 1 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.