1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bakın suçlu kim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Kugel tarafından 8 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. schilbS

schilbS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    175
    83
    120
    Volvo
    haklı ban senin gibiler çok böyle adam yolu ortalamış sellektör korna yapıyorum hala kendi şeridine girmiyor veya yol vermiyor o yüzden haklı ban

KutayAnkara bunu beğendi.
  2. ata1453qwe

ata1453qwe
    Plaka

27
    11
    1
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    kardeş sen adamın şeridine girmişsin adamda otomatik olarak kaldırıma çıkmış. Adamın şeridine girdiğin için adamın önüne kırmış gibi bir izlenim veriyor , belki admin seni bu yüzden banlamış olabilir. kardeş sen zaten şerit değiştirmeseydin adam zaten gelip sana vuracaktı , bu sefer işler senin lehine olacaktı. Kolay Gelsin

3. Kugel

Kugel
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

61
    12
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Senin gibiler diyorsun 1737 saat etsm var ben aynamı kontrol ettim 150 skoda oldugu için fren yaptım 150 ile geliyor adam :)

4. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Öncelikle siz aynayı kontrol ettiniz ama siz sadece mesafeye bakmışsınız.Adamın hızını varsaymamış yada varsaymak istememişsiniz.Otoban'da yada E5'de orta şeritte orta hızda seyir halindesiniz ve sol şeritten solu kapatan(tıpagaz) araçlar geliyor siz mesafe var diye sol şeritteki adamın önüne atlayın bir bakalım ne olacak sonuçta mesafe var.Aslında bu videoda suç sadece sizde gözüküyor.Çünkü adam isterse 150 isterse 160 ile gidebilir.Göbeğe kaç ile girebileceğini yada göbeğe girerken nerede fren yapması gerektiğini kendi bilir, bu kimseyi ilgilendirmez.Şuan videodaki kadrajda adamın hızından kaynaklanan bir sorun yok.

Son düzenleme: 10 Ocak 2019
    hoca33 2 bunu beğendi.
  5. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hatalı ban adam need for speed oynuyor. İstediğin kadar yolu ortala veya ortalama o hızda gelen adam zaten duramaz. Ban atan admin rastgele ban olsun diye atmış

hakan271905 ve Seyfo Dayi bunu beğendi.
  6. KAHYA LOJISTIK

KAHYA LOJISTIK
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

42
    7
    1
    65
    DAF
    Kardeş bu aralar iyice zıvanadan çıktılar saçma sapan şeylere ban vuruyorlar. Tabiri cayiz ise çoluk çocuk... her gün bıktım uğraşmaktan ben bu oyunu beş yıldır oynuyorum iki yıldırda online oynuyorum bu gün kaza oldu diye bende banlandım iki gün bakalım ne olucak. Bana kalırsa hiç bir sucun yok sen o hızda gelen birini ne aynanda nede gps de göremezsin .

Richma bunu beğendi.
  7. FrankTR

FrankTR
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Haklı bir ban ancak eksik, bence ikiniz de hatalısınız. İkinize de ban verilmeliymiş.

Senin hatan;
    Sinyalsiz, ayna kontrolsüz şerit değiştirmek, başka aracın önüne kırmak ve kazaya sebep olmak. (ki kavşağa girerken sağ şeride geçiyorsun, kavşakta tekrar sol şeride geçiyorsun. Pek ne yaptığın belli değil gibi, tehlikeli sürüyorsun.)

Rapor eden arkadaşın hatası;
    Kavşak olduğunu göre göre (harita kontrolü varsa) yüksek hızda seyretmesi, kavşağa giren aracı görmesine rağmen takip mesafesini korumaması.

Belki bana kızacak arkadaşlar olabilir ama ben kendi düşüncemi söyledim. "Ya şerit değiştirmeseydi adam zaten 150 ile çarpacaktı!" diyenler olacaktır. Şöyle söyleyeyim, mevcut senaryoda arkadaş sinyal vermeden ve ayna kontrolü yapmadan arkadan gelenin önüne kırmış.

werty ve hoca33 2 bunu beğendi.
  8. BurakAKSAKAL

BurakAKSAKAL
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

388
    1.910
    300
    TruckersMP Profili
    Kimi gördün Dönel kavşağa 110 la girdiğini kardeşim

9. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Banı yiyen arkadaş haklı, sadece şerit değiştiriken sinyal vermemiş bu ban için yeterlimi bilmem. Gerçi sinyal versede arkadaki dangalağın o hızda bişey yapması zor. Ve birinin önüne kırmak demek aniden yapılan birşeydir. Banlanan arkadaş arkadaki adam gelmeden şeride tırın yarısından fazlasını sokmuş durumda. Ayna kontrolü o hız için işe yaramaz (Ayna görünürlük mesafesi arkadaşın düşük olabilir kurallarda bundan mesul tutulacağı yazmıyor ve düşük ayarda 50 metreden sonrası aynada render olmuyor.) Geriye sadece GPS i kuşbakışı pozisona alıp arkadan bir andavalın 150 ile geldiğini görmek kalıyor ki onunda hangi şeritte olduğunu anlamak pek zor oluyor. Geçmiş olsun.(Kuralları ayrıntılı incelemedim ama artık şu hız sınırına uymayan adamlar hangi koşulda olursa olsun kusurlu sayılmalı tıpkı gerçek hayattaki gibi )

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.