1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Avrupa 2

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Matrixlord13 tarafından 30 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Avrupa 2de Hiç Birinin Kick/Ban Yediğini Gördünüzmü ?

1. Evet

1 oy
    12,5%
  2. Hayır

7 oy
    87,5%
  1. Gulf20

Gulf20
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

242
    63
    150
    arkadaşlar avrupa 2 ye hiç admin gelmiyormu ? dün 8 tane rus EP yolunu gidiş dönüş kapadı report atmak istiyorum oyuncu zaten reportlanmış diye yazı geliyor. 20 dakika bekledik ne bir kick ne bir ban (6 gündür admin görmedim ,17 kişi reportladım) 1-2 kişi olsalar yolu araca vura vura açarız ama bunlar 4-4 yolları kapartınca kötü oluyor. benim merak ettiğim hız sınırlaması olmayan bir sunucuda neden admin bulundurmazlar ? (admin varsa bile hep bulunsun yani 30 dakika bekledik admin yoktu)

2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Haklı olabilirsin. Bir ara bende denk gelmiştim böyle duruma. Burda yapılacak şey ,sakin olmak (her zaman diyorum :) ) ve resimden çok görüntü almak daha faydalı. Sonrasında şikayette bulunmak geliyor. Uğraşmayın :)