1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ATS'yi Boşuna mı Aldık?

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve AydinGrgc tarafından 15 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Big BluE

Big BluE
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

38
    478
    166
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    @MertOguz açık konuştun. Haklı yönlerin var ama biz bu oyunu mp var diye aldık. Mp nin böyle sorunlu olduğunu bilsem almazdım.
    Ats alacak arkadaşlara tavsiyem almayın arkadaşlar. Normal oyun güncellenmesinde bile 1 hafta bekliyoruz.
    Ets2 ye yeni scania geldi anında Mp uyarlandı.
    Ats de bekle babam bekle.Öyle ahım şahım yeni gelen özellikte yok ki uyarlanıyor diyelim.

2. LightBlue

LightBlue
    Kayıtlı Kullanıcı

423
    196
    105
    TruckersMP sana Al al diye tutturmuyorum istersen al diyor istermezsen alma. adam zorlamıyor seni sonuçta steam'dan sen SP satın alıyon adamlar hiç mp çıkarmayabilirdiler.

3. Atx1453

Atx1453
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

27
    29
    4
    0
    Oyun 60 tl olunca girilmez tabi bende ets 2 de her harita dlc sini aldım fakat sıkılınca ats oynamak istedim aldım ve bende şu an keşke almasaydım diyorum mp serverları bomboş bir de harita dlc si çıkınca birbirini görmüyor nerdeyse millet.

4. Big BluE

Big BluE

38
    478
    166
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tam da bunu diyorum iste.Truckers mp nin böyle dediğini baştan söyleseydi biri ben almazdım. Ets 2 gibi ilgilenirler zannettik, aldik, pişman olduk .
    Siteler ağzına kadar full dlc torrent çakılı. Para ile kaç kişi alır mp olmayacaksa.

5. LightBlue

LightBlue
    Kayıtlı Kullanıcı

423
    196
    105
    Sunucu ve ATS Sahiplerinden öncelik saten belli :P Sen nezaman mesela ats dolu gördün?

6. AydinGrgc

AydinGrgc
    Plaka

33
    119
    42
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    aynen ozendirmek gibi olmasin ama mp si olmayan oyunlari parali almiyorum :)

KARABASAN1986 bunu beğendi.
  7. Big BluE

Big BluE

38
    478
    166
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sunucuda 600 kişi gördüm en fazla :D
    Ama gercekten mağdur oluyoruz. 21 saat oynamışım. Geçen bi şansımı deneyeyim dedim iade başvurusu yaptım. 2 saati geçtiği için olmadi tabi

8. LightBlue

LightBlue
    Kayıtlı Kullanıcı

423
    196
    105
    :D Yapcak birşey yok ben mesela ets2 aldım tek başkada almadım almıcam :D indirime girsin going east+Michell lastik almayı düşünüyorum

9. Big BluE

Big BluE

38
    478
    166
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Fransa italya hariç full dlc benimki.Indirimlerde aldık parça parça. Dlc iyi tabi.Hepsini tavsiye ederim :)

10. MertOguz

MertOguz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Siz de haklısınız. Aslında ETS 2 ve ATS'in multiplayer versiyonlarının SCS Software tarafından geliştirilmesi gerekiyor. O zaman doğal olarak şikayet etmeye hakkımız olurdu.

Ancak bu konudaki ilk mesajımda da belirttiğim gibi TruckersMP, SCS Software'den bağımsız ve gönüllü çalışan bir grup. Bu işten görünürde herhangi bir kazanç elde etmedikleri için kendilerinden hesap soramayız.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.