1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

ATS ATS'deki Tırların Gerçekteki Resimleri ve Videoları

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve DaNGeR1905 tarafından 4 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. DaNGeR1905

DaNGeR1905
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    170
    121
    180
    DAF
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar tam olarak oyundaki hangi marka tırların olacağına ait bir yazı göremedim. Araştırdım biraz.. Biraz da oyun görüntülerine göre kesin olanları buldum. İlk olarak kesin oyuna gelen tırları sonrasında ise geri kalan american tırlarını atacağım. Valla açıkçası şu "Freightliner" marka tır çok hoşuma gitti onun haricinde ise Kenworth baya iyi gibi ( tabi bu tır oyunda mevcut :) ) Şimdi ben resim ve videoları atayım bekletmeden...

VOLVO VNL

Evet arkadaşlar bu aracın 300,430,630,670,730,780 beygir motor seenekleri var. Oyunda da hepsi olurmu göreceğiz. :) Volvo tanıtımında VNL modelini gösterdiği için bu model üzerinden yazdım. Bunu haricinde VNM,VNX,VHD,VAH modelleri de var. Tabi hepsinin oyuna gelmesi zaman alır :D

Kenworth T680

Bu araçla ilgili beygir bilgisini bulamadım gibi ama şu seçenekler olabilir. 360,430,450,500 belkide modeli ile eş 680 :) Bu aracın haricinde T660, T800, T440, W900 modelleri de vardır. Oyunda hangileri yer alır bakıp görecez :)

Peterbilt 587

Yanılmıyorsam tabiki 587 olan tipi olacak belki diğer tipleri de olabilir. Bu aracın da 380,405,430,455,485,500 motor seçenekleri var. Peterbilt tırı olarak 579 ve 389 modelleri de vardır.

Buraya kadar olan 3 adet tırı oyunda göreceğiz. Bunun haricindeki tırları marka ve videolarını atarak görelim :)

Freightliner
    En çok istediğim tırdı bu :)

Western Star

Şimdilik bu kadar arkadaşlar. Sizin favoriniz hangisi olacak ben şimdiden tahmin edebiliyorum. Sırf beygiri için Volvo alacakları görüyor gibiyim. Ama mod gelirse fikirler değişir sanırım :D

2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Freightliner oyunda o şekilde olursa oyunun %60`ı ilk o aracı kullanıcak demedi demeyin :D

danger1905 bunu beğendi.
  3. DaNGeR1905

DaNGeR1905
    Plaka

33
    170
    121
    180
    DAF
    TruckersMP Profili
    Hahaha dediğim kadar var araç valla hiç 300 beygir bile olsa alırım :D Ama şuan için gözümde Kenworth var bakalım :D

4. Seddoo

Seddoo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Ezelden beri Volvo kullanıyorum, Ats zaten almayacağım ama eğer olurda alirsam kullanacağım tır yine Volvo olurdu.. Beygir gücü falan önemsiz, Volvo markasını oldum olası severim.

danger1905 bunu beğendi.
  5. DaNGeR1905

DaNGeR1905
    Plaka

33
    170
    121
    180
    DAF
    TruckersMP Profili
    Volvo'nun binek aracı var onun tipini pek beğenmesemde performanslı güçlü araç mesela. Zevk meselesi :)

6. AhmetAkbayir93

AhmetAkbayir93
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

30
    31
    18
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bence Haulinde ki tırları ekleyecekler biraz gerçeğe yakın yaparlar oldu bitti

7. Nevzat G.DOĞDU

Nevzat G.DOĞDU
    Plaka

54
    92
    78
    100
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Peterbilt modeli bu oyunda olmasaydı benim için büyük hayal kırıklığı olurdu. Benim favori çekicim tabikide '' Peterbilt ''

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Ocak 2016
    danger1905 bunu beğendi.
  8. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Fiyatı halen açıklanmadı, bu oyun hakkında tek merak ettiğim fiyat konusu umarım bu ayın 15'inde doğru ön spariş açılır yoksa bir dahaki ayın 15'inde almak zorunda kalacağım :( Maaş kartıyla alacağım için ondan :D 50+ olacak dediler ama kesin değil orası ayrı, gerekli bilgilendirme konusu için teşekkürler, volvo lisansı alınmadı galiba.

danger1905 bunu beğendi.
  9. ReObscura

ReObscura

33
    10
    0
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Güzel bir çalışma eline sağlık. Benim favori tırım 18 WoS haulin zamanında da favorim olan ve olursa bunda da kesinlikle kullanacağım Western star.

10. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tırlar müthiş be , gelsede oynasak artık...