1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber [ATS] Wyoming ile Tanışın

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmR tarafından 9 Aralık 2020 başlatılmıştır.

1. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    American Truck Simulator için Wyoming Tanıtımı

Wyoming, ABD'deki en az nüfuslu eyaletlerden biri olabilir ancak bu ziyaret edilecek ve görülecek muhteşem yerlerden yoksun olduğu anlamına gelmez. Ülkenin en nefes kesici milli parklarından bazılarına ev sahipliği yapan Wyoming, kırmızı duvarlı geçitleri, kaplıcaları, tarihi kır kasabaları, öncü tarihi ve tarihi cazibe merkezleriyle ünlüdür.

Wyoming, Amerikan bizonunu 1985 yılında resmi devlet memelisi olarak belirledi ve bu güne kadar, çayırlarda otlayan büyük sürüleri ve ABD'deki düşüşlerinden bu yana yabani bizonların korunması için belirlenmiş korunan arazileri hala bulabilirsiniz.

Wyoming'in bu çok erken geliştirme ekran görüntülerini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz! Artı, gördüğünüz gibi, hepsi yeni ışık sisteminde çekilmiş. Lütfen gösterilen her şeyin yoğun bir şekilde geliştirildiğini ve nihai ürünü temsil etmeyebileceğini unutmayın.

Gelecekte Wyoming hakkında daha fazla geliştirme haberini paylaşmak için sabırsızlanıyoruz ve beraberinde gelecek güzel manzaralar ve yeni yol ağlarınıda.. Lütfen bu DLC'nin daha yeni şekillenmeye başladığını unutmayın.

O zamana kadar, erken geliştirme ekran görüntülerini içeren resmi Wyoming Steam mağaza sayfasını kontrol edebilirsiniz ve bizi desteklemek istiyorsanız Wyoming'i Steam İstek Listenize ekleyebilirsiniz!

Ghost, Driven06, UlasCaNN ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    SCS tam da düşündüğümü yapıyor; Ne eklersem DLC olarak ekleyim oyuna. TMP, SCS'yi iyice paragöz hale getirdi. :niekhd1:

3. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Harita dlcleri hep paralıydı ki going eastten beri, yeni bir olay değil. ücretsiz harita dlcsi vereceklerini sanmıyorum

Son düzenleme: 10 Aralık 2020
    Ghost bunu beğendi.
  4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Harita DLC'si ücretsiz olsun anlamında demedim. Ama oyun talep görmese, bu DLCler bu kadar parça parça satılabilir miydi? Ben korsan oynayıp bırakmış olurdum, bana ne İspanya'nın DLC ile gelmesinden der ve başka oyunda takılırdım.

5. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    yani kişisel tercih tabi ki diyemem bir şey de şahsen hiçbir şey eklenmeyip öyle bırakılmasındansa ücretsiz bir sürü güncellemenin yanısıra ücretli harita dlc'lerine isteğime bağlı olarak para vermeye de razıyım.

Ghost bunu beğendi.
  6. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili

Ghost ve hoca33 2 bunu beğendi.