1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber [ATS] Washington Eyaleti'nde Tarım

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 29 Mart 2019 başlatılmıştır.

 1. Extreme

  Extreme
  Yönetim Ekibi Genel Moderatör

  1.167
  2.958
  435
  Volvo
  Kalabalıktan şehirler yaprak dökmeyen ormanlar, Washington çok çeşitli sektöre ev sahipliği yaptı, buna en büyüklerinden biri olan tarım da dahil olmak üzere.Yaklaşık 40.000 çiftliğin her biri, çalışmaya devam etmek için sürekli özen gerektirir;Malzemelerini, makinelerini ve en önemlisi Amerika'ya ve ötesine ihracat yapacakları ürünleri teslim etmeleri için kamyon sürücülerine güveniyorlar.

  [​IMG]
  Yaklaşan Washington Eyalet'i harita genişletmesi, sadece mahsul yetiştirmekle kalmayıp aynı zamanda kabak, domates, meyve ve sebzeler gibi diğer ürünlerde de uzmanlaşmış olan birçok çiftlik endüstrisine sahip olacak.

  Yetiştirilen ürünler kadar önemli olan, birçok dönümlük alana sahip büyük şirketlerden küçük ülke ve aile çiftliklerine kadar değişebilen çiftliklerdir.Faaliyetler için gerekli olan, seralar, silolar ve en önemlisi hayvancılık için barınak gibi araziyi işgal eden yapılardır. Seyahatlerinizde, domuzlar, koyunlar ya da gezici ve otlayan, ya da sadece güneş ışığının tadını çıkarmak için bilinen büyük manda gibi çiftlik hayvanlarına rastlayabilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Diğer çiftlikler arasında bu çiftlikleri keşfetmenizi bekleyemeyiz! Bu arada, neden Washington Eyalet DLC'sini steam istek listenize eklemiyorsunuz?
   
  38 KAYSERİLİ 38, mito1172 ve Cemsnbc bunu beğendi.