1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber [ATS] Kenworth Montaj Tesisi

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 25 Nisan 2019 başlatılmıştır.

1. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.434
    4.345
    300
    Volvo
    Washington Eyaleti, Kenworth'un Renton şehrinde bulunan kamyon fabrikası ile bağlantısı nedeniyle öne çıkan yüzlerce büyük ve tanınmış endüstriye ev sahipliği yapıyor.1993'ten beri fabrikada tır üretiliyor.Her gün montaj hattından çıkan çok sayıda yeni araçla, böyle ikonik bir tır üretim tesisini ATS için yaklaşan harita genişletmemize dahil etmek amacıyla yepyeni bir dalma seviyesi ekliyor.​

Kenworth'un izni ve işbirlikleri sayesinde, montaj tesisinin önemli parçalarını çoğalttık.Mal alma bölümünden, depolama, üretim salonu ve son olarak da idari alana kadar her ikisi de en büyük depolardan birini oluşturmak için bir araya geliyor. Tır simülatörü, mümkün olduğunca doğru olmak amacıyla her küçük ayrıntısıyla geliştirildi!​

Bu bölgeyi ziyaret etmenizi ve düşüncelerinizi bize bildirmenizi bekleyemeyiz.Hem tır fabrikasının kendisini hem de burada bulacağınız düzenli yüklerin yanı sıra yeni kargoları deneyimlemekten büyük heyecan duyuyoruz, eyere monte edilmiş bir tır taşımacılığı, aynı zamanda bir sırt taşımacılığı olarak da bilinir.Ama şimdilik burada yeni bir resim grubu var.Harika görünüyor, değil mi?​

mito1172 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  2. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    iyi de bunu nasıl park edicez daha ikiliyi yapamazken :(

Extreme bunu beğendi.
  3. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kolay parkı seçersen edersin;)

4. HandCuff

HandCuff
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kardeşim kolay parkı biliyorum da kolaya kaçmıyorum gerçekçi oynamaya çalışıyorum hep zor seçiyorum, park edene kadar. Edemezsem yükü bırakıyorum:)
    Tabi wot'da kolay park zor park sayısı da var oraya da kolay park yazdırmak istemiyorum:)

5. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Valla mal bu yapacak bir şey yok zoru seçersen uğraşırsın. gerçekte de adam dümdüz park edemez zaten öyle dorseyi