1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber ATS: İdaho'dan 'Sıcak' Haberler

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmR tarafından 28 Haziran 2020 20:58 başlatılmıştır.

 1. CumaliBzdmR

  CumaliBzdmR
  Yönetim Ekibi Administrator
  Plaka

  29
  4.382
  7.826
  385
  Volvo
  Hiç ayın etrafında yürümenin nasıl bir şey olduğunu merak ettiniz mi? Daha fazla hayal etmeyin! Bugün, volkanik tarihi ve ay benzeri manzaralarıyla ünlü Idaho'nun Ulusal Parklarından birine daha yakından bakıyoruz.

  [​IMG]

  Peki Idaho'nun bu kısmı nasıl bu kadar yabancı hale geldi? 2.000 ila 15.000 yıl önce, 'Ay'ın Kraterleri Ulusal Anıtı' olarak bilinen bölge, mevcut ziyaretçi merkezinin yakınında başlayan bir dizi derin çatlak olan lavın büyük yarıktan patladığı sekiz büyük patlama döneminde kuruldu ve 52 mil uzanıyor.

  Son patlamasından bu yana lav, volkanik kayalar, lav akıntıları ve zengin karanlık topraklarla alışılmadık bir arazi oluşturmak için soğutuldu.

  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]

  Bu ıssız ancak yüce manzara mekanla bağlantısıyla da bilinir. Ay Kraterleri Ulusal Anıtı, ziyaretçilerin Dünya'dan ayrılmadan ay benzeri bir yüzeyi keşfetmelerini sağlar. Aslında, gerçek anlaşmaya o kadar yakın ki, NASA 1969'da gelecekteki Apollo ay misyonu için eğitim hazırlamak ve almak için en iyi bilinen astronotlardan bazılarını gönderdi.

  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]

  Ne yazık ki, American Truck Simulator sürücüleri yakın zamanda ay üzerinde araba kullanamayacak. Bu eşsiz Amerikan ulusal anıtını sanal olarak sunmaktan ve korumaktan gurur duyduğumuz yaklaşan Idaho DLC'mizdeki deneyime yaklaşabileceksiniz !

  Ayrıca bugünün blogu için bir bonus olarak, sizinle Idaho'nun bazı özel oyun görüntülerini paylaşmaktan heyecan duyuyoruz! Idaho eyaletinin neler sunabileceğinin önizlemesi için Boise ile Grangeville arasında seyahat ederken bize katılın. Aşağıdaki resmi YouTube kanalımızda izleyin.   
  UlasCaNN, hoca33 2, DaNgEr900 ve 1 kişi daha bunu beğendi.