1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ATS Hakkında

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ULUS tarafından 4 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ULUS

ULUS
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    5
    0
    15
    Scania
    Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, çok başarılı oyun olduğu için bende kafayı takmış durumdayım şuan.
    Ben internetten indirdim ATS yi FREE olarak. herhangi bir üyelik ve cd key bulunmuyor, ama oyun çok sıkıcı single player olarak, herşey kısıtlı maplar çok az yollar bence çok az. Belkide bazı videolar izlediğim için çok itici gelmeye başladı çok güzel modlar var, bu siteden 3-5 mod indirdim fakat modları attığımda çalıştırmıyor oyun. Bana oyunu FULL MODLU indirebileceğim veya modları çalıştırmak için yardımcı olacak arkadaşlar varmıdır ?

2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
  3. ULUS

ULUS
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    5
    0
    15
    Scania
  4. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu tür indirilen oyunlarda hatalar olması kaçınılmaz. O yüzden şunu şunu yap diyemiyoruz.
    Dosyalar eksiktir/bozuktur vb. herşey olabilir...

5. ULUS

ULUS
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    5
    0
    15
    Scania
    oyunu ucuz yollu steamden farklı bi yerden alabiliyormuyuz, legal olarak? 60 tl de ucuz bir rakam değil.

6. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yaz indirimleri olacak onları bekleyebilirsin. %50 kadar indirim olabiliyor.
    https://steamdb.info/app/270880/

7. ULUS

ULUS
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    5
    0
    15
    Scania
    tarih bellimi yoksa rastgelemi yapılıyor indirimler ?

8. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Geçen haftalarda yapmışlardı, fakat Mayıs sonu Haziran başı civarı, emin değilim tam, olacaktır tekrar.

9. Alsancak67

Alsancak67
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

170
    37
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Korsan oyunlar çok sıkıntı çıkarır.Önceden bende Ets 2`yi korsan olarak indirip oynuyordum,fakat önüme gelen hatalardan doğru düzgün bile oynıyamıyordum.Sonra para biriktirip Steamdan orjinal aldım.Hiçbir sıkıntı çıkmıyor artık.Orjinal almanı tavsiye ederim.

10. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    1
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.