1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım Ats Ekran Ayarları

Konusu 'American Truck Simulator (SP) (MP)' forumundadır ve AlicanBx tarafından 14 Nisan 2019 başlatılmıştır.

1. AlicanBx

AlicanBx
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    1
    0
    25
    Arkadaşlar oyunda grafik ayarlarında yaşadığım soruna çözüm sunmanızı ümid ediyorum. Öncelikle belirtmek istiyorum 980ti ekran kartı İntel 8300 işlemci 16 gb ramli güçlü bir pcye sahibim. Gerek ETS 2 gerekse ATS oyunlarını Pc ye sorunsuz kuruyorum daha sonra ekran ayarlarına geldiğimde tam ekran tikini kaldırıp yenileme hızını ve basit grafik ayarlarından en yükseği seçip onaylıyorum buraya kadar sorun yok daha sonra tam ekran tikine tıklayıp okey dediğimde oyunu arka plana atıyor görevi sonlandırıp kapatabiliyorum. Bu işlemi sadece yenileme hızını değiştirerek denedim yine oyunu arka plana atıyor. Gerek save dosyasını silip tekrar açtım Config dosyasını silip tekrar açmama rağmen bu sorunu uzun süredir bir türlü aşamıyorum. Tecrübe ettiğiniz yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

2. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    737
    252
    405
    Volvo
    TruckersMP Profili
    tam ekran tıkını niye kaldırıyorsun anlamadım:U