1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber [ATS] Büyük Wyoming + Yellowstone

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmR tarafından 4 Eylül 2021 başlatılmıştır.

 1. CumaliBzdmR

  CumaliBzdmR
  Yönetim Ekibi Administrator
  Plaka

  30
  4.487
  8.645
  385
  Volvo
  Yaklaşan harita genişletmesiyle gelecek olan eyaletten bahsederken henüz bahsetmediğimiz isimlerdeb biri de "Büyük Wyoming". Wyoming'in takma adı, 50 eyaletten en büyük 10. alanı nedeniyle kazanmış olsa da, bugün bu takma adın hayranlarını kendi yolumuzda gururlandırmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve sizinle yeni DLC hakkında BÜYÜK haberler paylaşacağız.

  [​IMG]

  Böyle bir giriş yazmamızı haklı çıkaracak kadar büyük ne olabilir? Her şeyden önce, yeni harita genişletmesinin yayınlanmasıyla birlikte Special Transport DLC'sine de yeni içerik geliyor! Deneyiminizi mümkün olduğunca geliştirmek amacıyla ekibimiz, fethetmeyi dört gözle bekleyebileceğiniz bu üç Özel Taşıma rotasını Wyoming'e getirmek için zaman bulmayı başardı:

  Riverton'dan Jackson'a (Yellowstone)
  Laramie'den Rawlins'e
  Casper'dan Gillette'e  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  İkincisi, belki de DLC'nin bir yönü hakkında dahili olarak yaptığımız bazı "ağır konuşmaları" kabul etmenin zamanı geldi. Biraz ağır bir kalple, başlangıçta Yellowstone Ulusal Parkı'nı, trafiğe kamyonlara açık olmadığı için dahil etmeyi planlamamıştık. Ancak sürüm yaklaştıkça, hayran topluluğundan yeniden düşünmemiz gerektiğini öneren daha fazla bilgi almaya başladık. Sonunda, fazladan birkaç haftalık üretim süresi eklemeye ve oyuncuların bölgeye erişmesinin bir yolunu bulmaya karar verdik. Yellowstone'un burada yayınlandığı şekliyle dahil edilmesiyle ilgili tüm spekülasyonlar için mesaj panomuzda küçük bir "onay" fark etmiş olabilirsiniz .

  Gerçek dünyada, kamyonların milli parktan geçmesi yasak, bölge yoğun trafikten korunuyor. Ancak gerektiğinde, muhtemelen uygun bir yerel hükümet kurumu tarafından verilen özel bir izinle belirli kargoların gerektiğinde parka girip çıkması için geçerli nedenler olabilir. Bu nedenle, oyun içi navigasyonumuz sizi uzun mesafeli işlerde asla parkın içinden geçirmeyecek ancak biraz sanatsal bir lisansla Yellowstone'un içine veya dışına belirli kargoları teslim edebileceğimize karar verdik.

  İlk uygulamada, milli parkın sadece bir bölümünü kapsayacağız ancak eninde sonunda, zamanı geldiğinde en azından Yol 89'u Montana'ya doğru genişletmeyi düşünebiliriz. Yellowstone'u keşfetmek isteyen oyuncular için, bölgesel otoritenin orman yangınlarıyla savaşmak için kullanılan türde büyük bir helikopteri teslim etmekle görevlendireceği Özel Taşıma seçeneklerinden birinden yararlanabilirsiniz.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Wyoming DLC'nin çıkış tarihiyle ilgili resmi duyurumuzu zaten görmüşsünüzdür. Eğer kaçırdıysanız, kesinlikle harika bir video fragmanı da içeren blog gönderisini ziyaret edebilir ve hepsini kontrol ettikten sonra Wyoming'i Steam istek listenize eklemeyi unutmayın!

   
  Razor3214, hoca33 2, Cemsnbc ve 2 kişi daha bunu beğendi.