1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Bilgi ATS Almalı mıyım?

Konusu 'Rehberler / Kılavuzlar' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 11 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. syntax

syntax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    ATS'yi şiddetle tavsiye ederim. ETS 2'ye göre çok artısı var. Multiplayer ana baba günü. Grafik 2 kat daha iyi ETS'den. Gökyüzü muazzam, gece ve sabaha karşı oynamak çok keyifli.

Bu da kendi çektiğim bi' video.

2. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    255
    399
    210
    Genel olarak oyunu beğendim gerek grafikler gerek yollar güzel fakat navigasyon oyun içi yönlendirme Ets2'yi andırıyor keşke Ets2nin temalarının aynısı yapılmasaydı biraz daha emek verilseydi.

Ets2'nin eksileri giderildikten sonra Ats çıksaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

3. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.352
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Farkındaysan ets2 2012 yılında çıkmış bi oyun o zaman euro bu kadar fazla olmadığı için ets2 ucuza geldi bize ve steam de şuan indirim olduğu için ets2 ve ets2 dlc`leri indirimde ats ise yeni çıktığı için ona indirim yapmadılar bide şöyle bişe var şimdi ats`ye indirim yapsalar bile oyunu alan kişiler zarara uğruyacak ve ortalık hepten karışacak

4. RAMAZAN-23

RAMAZAN-23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

106
    63
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ats yi alanların zarara uğraması ve ya ortlığın karışması gibi bişey söz konusu bile değil.öyle bişey olsaydı,ets 2nin 5 lira olduğu zaman ortalık karışırdı.

5. TheKingTR

TheKingTR
    Plaka

26
    3.438
    6.352
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    ortalık karışmaz mı :D sen şimdi oyunu 59 TL`ye alsan yarın oyun 15-20 TL olsa sessiz mi kalırsın.

6. RAMAZAN-23

RAMAZAN-23
    Plaka

106
    63
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    tabiki de karışmaz.ets 2nin bu zamana kadar ki sürecine bakarsan anlayabilirsin kardeşim.ats bundan belli bi süre sonra kendini geliştirerek vede biraz daha dlc eklenerek satışa sunulacak.
    ee şimdi sen ortalığı mı karıştırcan?::D

7. TheKingTR

TheKingTR
    Plaka

26
    3.438
    6.352
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim ben 59 tl çok demiyorum ki :D nereye getirdin lafı ya :D

RAMAZAN-23 bunu beğendi.
  8. RAMAZAN-23

RAMAZAN-23
    Plaka

106
    63
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ben lafı bi yere getirmiyorum kardeşim.59 liranın bana göre çok olduğunu ve sebeplerini ve de biraz daha beklenirse daha ucuza alınacağını söylüyorum.bu benim görüşüm:D

9. Croonen

Croonen
    Plaka

43
    16
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Almak için ciddi olarak gaze getirebilecek bir konu olmuş Cem abi.Ellerine sağlık yararlı bir konu :D .

10. Draconian

Draconian
    Plaka

33
    176
    287
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Konu için teşekkür ederim. İnşallah yüzde 50 indirime girdiği gün oyunu alacağım. ETS2 ve tüm ek paketlerine sahibim fakat bu oyun 59 tl etmez.