1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım ATS Açılmama Sorunu

Konusu 'American Truck Simulator (SP) (MP)' forumundadır ve yigittaydogann tarafından 24 Aralık 2020 başlatılmıştır.

1. yigittaydogann

yigittaydogann
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    1
    0
    0
    Merhabalar yaklaşık 4 senedir severek ETS 2 oynamaktayım son 1,5 yıldır da Steam versiyonuna sahibim. Yılbaşı indirimlerinde farklı bir tat almak için ATS aldım. ETS 2 sorunsuz açılırken ATS'yi açmaya çalıştığım zaman hiçbir tepki alamıyorum, ATS açılmaya hazırlanıyor sekmesi açılıyor fakat devamında hiçbir şey olmuyor Foruma baktım ama benzer sorun yaşayan birisi olmamış. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. Muzzy

Muzzy
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    22
    2
    15
    Görev yöneticisinden steam'e ait olan her şeyi kapatıp tekrar girmeyi dener isen çözülecektir. bende ets2 de öyle çözmüştüm.

3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Belgelerim\American Truck Simulator içinde yer alan "config.cfg" dosyasının adını değiştirip (configa.cfg vs) veya dosyayı silip tekrar dener misin?

Ayrıca, aynı yerde bulunan "game.log" dosyasına bakmakta da fayda var.

hoca33 2 bunu beğendi.