1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber [ATS] 1.35 Açık Beta Güncellemesi

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 9 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

 1. Extreme

  Extreme
  Yönetim Ekibi Bölüm Moderatörü
  Plaka

  1.019
  2.199
  435
  Volvo
  TruckersMP Profili
  ATS için 1.34 sürümü daha çok bir bakım güncellemesiydi.Hepinizin 1.35 Open Beta için ne kadar istekli olduğunu anlıyoruz, ki sonunda burada!

  [​IMG]

  Nereden başlamalı? Bu güncelleme öncekilerden daha büyük ve "daha büyük" dediğimizde, çok şey ifade ediyoruz! Oyunumuzun hemen hemen her bölümünde değişiklikler var, o yüzden başlayalım!

  [​IMG]

  [​IMG]

  ATS'de OR-58 ve CA-299 olmak üzere iki yeni yol alacak. Ayrıca OR-140 yolunun son bölümünü de içerecektir.Arizona işareti sistemi, tüm mevcut durumlar için yeniden çalışılarak trafik ışıkları ile (Open Beta'nın daha sonraki sürümlerinde gelmek üzere) birlikte geliştirildi.

  [​IMG]

  Değişim günlüğünde listelenen çeşitli yeni römorkların yanı sıra (her türden B-çiftler, kamyonet römorkları, konteyner römorkları vb.) yeni kargolar ve oyunumuzdaki araçlar da bazı yeni özellikler aldı.Bu özellikler, sürücülerin yağmuru yönetmelerine yardımcı olacak üç ön cam silecek ayarı, sahip olduğunuz römorklar için bir aksesuar tarayıcısı, genişletilebilir konteyner ve kamyon römorklarını yapılandırabilmeniz için bir kopyalama işlevidir, şirketiniz büyümeye devam ederken bu özellikler kullanışlı olacaktır.

  Yeni genel eklemeler listesinden, uzun zamandır bazı dilekler ilk sıradaydı. Bunlardan bir tanesi, dış ticaret sözleşmelerinde kendi karavanlarınızı kullanabileceğiniz, çok talep gören bir seçenekti (World of Trucks işleri). Bundan böyle kullanabilirsiniz!

  DX11 deneysel desteği.Aynen göründüğü gibi, DX11 desteği ile ilgili çalışmaların çoğu yapıldı, bu çalışmaların çoğu oyunlarımızda oldukça iyi çalışıyor ve deneysel beta'dan gelen geri bildirimler FPS'nin güzel bir şekilde artmasını vaat ediyor. Yine de, son durumunda değil, bu yüzden sadece kendi sorumluluğunuzda kullanın.Yine de geri bildiriminiz için minnettar olacağız.

  [​IMG]

  Şimdi çoğunlukla önerilerinize dayanan bir takım “daha küçük” eklemeler geliyor.Çok sayıda yeni kiralanabilir sürücü eklendi, böylece kamyon imparatorluğunuz büyüdükçe öncekinden çok daha fazla genişletebilirsiniz.Bu büyümeye yardımcı olmak için, çevrimiçi garaj satın alma seçeneği de ekledik (daha önce şehri keşfetmek zorunda kalmadan).

  [​IMG]

  Bir diğer yararlı özellik de acil yakıt ikmalidir; bu, en uç noktalarda sürüş yapmayı sevenler için önemli bir seçenek olacaktır (neden birçoğunuz boş tanklarla gitmeyi seviyorsunuz?). Seyahatlerinizi biraz daha çeşitli ve ilginç hale getirmek için STAA'nın trafikte iki katına çıktığını göreceksiniz.

  [​IMG]

  Tüm yeni eklemelerin keyfini çıkarın, ancak lütfen unutmayın: Bu yalnızca açık bir beta, sabit bir genel sürüm değil, böylelikle hatalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu sefer güncellemenin büyüklüğü her zamankinden daha fazla. Tam sürümü hızlı yayınlamamıza yardımcı olmakla ilgileniyorsanız, forumumuzdaki tüm geri bildirimlerinizi ve bu bölümdeki hata raporlarınızı bekliyoruz.

  Açık beta sürümüne katılmak isterseniz, bu sürümü Steam'deki public_beta sekmesinde bulabilirsiniz. Steam → KÜTÜPHANE Amerikan Truck Simulator → Özellikler → Betalar sekmesi → public_beta → 1.35 genel beta tıklayın. →. Şifre gerekli değil.


  DEĞİŞİKLİKLER:


  HARİTA  ARAÇLAR


  ÖZELLİKLER

  • Harici sözleşmelerde sahip olunabilen römorklar (WoTR)
  • Çevrimiçi garaj alımı
  • Yakıt ikmali servisi
  • Giriş iyileştirme (Steam denetleyici desteği, Tobii göz izleme desteği, denetleyici hotplug desteği, Linux'ta daha iyi FF)
  • RAZER RGB desteği (renkli ışıklar)
  • Yeni seçenekler; araç dengesi, süspansiyon, çift yerelleştirme isimleri (harita)
  • Çok sayıda yeni sürücü kiralama
  • STAA trafikte iki kat daha fazla
  • Deneysel DX11 desteği (sadece yapılandırma, r_device "DX11")
  MOD UYARI:

  • Tamamen yeniden tasarlanan römork kargo bilgileri (kargo verileri, römork verileri, ekonomi vb.). Çoğu modda çalışması için zaman gerekebilir.
   
  38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.

 2. OttomanWolf-89

  OttomanWolf-89
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  31
  427
  94
  215
  Mercedes
  TruckersMP Profili
 3. Extreme

  Extreme
  Yönetim Ekibi Bölüm Moderatörü
  Plaka

  1.019
  2.199
  435
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Yakıt ikmal servisi diyebiliriz.
   
  mito1172 bunu beğendi.
 4. Cemsnbc

  Cemsnbc
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  37
  1.939
  1.346
  405
  Volvo
  TruckersMP Profili
 5. mito1172

  mito1172
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  34
  994
  447
  405
  Volvo
  TruckersMP Profili
  çevrim içi garaj satın alma güzel olmuş ;)
   
 6. Yedi Bela

  Yedi Bela
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  38
  468
  283
  405
  Scania
  TruckersMP Profili
  Ets nin eli kulağında demekki açık beta için :)
   
 7. Blau

  Blau
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  2
  0
  90
  Scania
  TruckersMP Profili
  ets2 nin geIdimi 1.35 i
   
 8. Nemesis306

  Nemesis306
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  14
  657
  772
  405
  Renault
  TruckersMP Profili
  1.35 deneysel betadan çıkıp açık betaya geçiş yaptı. Dilerseniz Steam'dan gerekli ayarları yapıp indirebilirsiniz. (TMP'ye girmek isterseniz versiyonu düşürün)