1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Assetto Corsa Oyuncuların İsmi Gözükmüyor

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve xXFunderFullXx tarafından 15 Kasım 2017 başlatılmıştır.

1. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    A-d veyahut ok yönlerindeki dönmenin ayarlarından dönüşü arttırırsan daha iyi bir sonuç elde edersin birde arkadaşlarına sor şöyle yapınca daha mı iyi oluyor filan oyunun ayarlarını öğren biraz 10-15 saatten sonra alışırsın,dfgt gibi yanlıyordum klavyeden,tabi her ne kadar olsada klavyeden unutmamak lazım..
    Viraja hızlanıp girdikten sonra tam viraja girerken bir yada iki saniye el freni çekip gaz verirseniz güzel bir sonuç alırsınız.

Son düzenleme: 20 Kasım 2017
  2. Funderfull

Funderfull
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    176
    41
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bro oyunda zaten 40 saate yakın oynamam var ama hani aldığımızdan beri şu mantıkla düşünüyoruz he bu oyun klavye ile bukadar oynanıyor direksiyonla rahat oynanıyor gibisinden ama mantıken düşününce heralde bu oyunu olan herkesin direksiyonu yoktur veya oyunun yapımcıları bu oyunu sadece direksiyonu olanlar oynasın diye yapmıyordur örneğin piste çıkıyorum basıyorum bazen virajı 2 ile felan dönüyorum okadar düşüyor sanki hani sağ veya sola dönüceksin ama lastik dönmüyor yavaşlarsan anca dönüyor buda zevk vermiyor yada yol dışına atıyo seni dönerken felan.

3. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Buna çözüm olarak birşey öneremeyeceğim çünkü tek çözümü 900 derecelik bir direksiyon :),

xXFunderFullXx bunu beğendi.