1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Assetto Corsa Düzgün Çalışmıyor

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve cemilonl tarafından 15 Ocak 2020 başlatılmıştır.

1. cemilonl

cemilonl
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    1
    0
    15
    Arkadaşlar selamlar iyi oyunlar. AMD Radeon HD 8700M ekran kartım ve işlemcim oyunu kaldırıyor, özellikle baktım. 1-2 ay evvel 45 sabit fps alırken AMD panelinde önerilen değil de en son çıkan versiyonu güncelledim. GTA 5, Beam NG gibi oyunlar ve Assetto Corsa da fps yüksek ancak oyun kare kare geliyor. Bu nasıl yazıyla anlatılır bilmiyorum ama oyun fotoğraflar birleştirilmiş gibi. FPS yi 3 farklı uygulama kullanarak inceledim, 45 40 arası değişiyor. Lütfen yardım edin. G27 aldık ETS den başka bir şey oynayamıyoruz :D bir yerden sonra da insan araba sürmek istiyor tır değil :) format attım düzelmedi, eski versiyonları kurdum ekran kartının, yine düzelmedi. Ne yapmak lazım ?