1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Aşırı FPS düşmesi

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve TRMert58 tarafından 15 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TRMert58

TRMert58
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    78
    10
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle Selamın aleyküm Bugun öğlene kadar bi sıkıntı yoktu oyunda 35 40 fps aldıgım orta ayarlarda şuan oyun boş yerde bile 10 fps ye düştü grafiği en düşük yapsamda 10 fps orta yapsamda 10 fps anlamıyorum neden böyle bişi yaptı format attım ekran kartım güncel fakat gene aynı bu fps düşmesi sadece ets2 için geçerli diğer oyunlarıma girdim hiçbirinde fps düşmesi yok ama ets2 de bişey oldu bi yardım edermisiniz sizce neden

Son düzenleme: 15 Eylül 2017
  2. AliKurtulus

AliKurtulus

1.251
    1.775
    250
    Belgelerim > EuroTruck Similator 2 > Config.cfg dosyasını yedek alıp silin ve tekrar oyuna girip deneyin.

drsnalt2 bunu beğendi.
  3. TRMert58

TRMert58

25
    78
    10
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sonuç Malesef Aynı ya çıldırıcam :( 20 den yukarı cıkmıyo noldu buna anlamadım

4. Ekran kartınız nedir ?

5. TRMert58

TRMert58

25
    78
    10
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    oyunu direxct le bile başlattım yok aynı

ekran kartım 9500 GT Nvidia 2440 MB Orta ayarlarda 35 fps alıyordum şimdi 20 den yukarı cıkmıyor 2 senedir kullandıgım ekran kartım düşük ama benı ıdare edıyordu

6. Nvidia Experience'dan oyunu optimize ettiniz mi ?

7. MuhammedTR55

MuhammedTR55
    Plaka

73
    13
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    MP giriyorsanız nerde oluyor?

8. TRMert58

TRMert58

25
    78
    10
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    MP dede Aynı SP dede aynı MP de Scandinivia Madende 30 kişi varken tab da sabit 30 alıyorum Ama şimdi mp de 2 kişi olsa bile 10 fps alıyorum

9. TolgaH

TolgaH

138
    34
    70
    DAF
    TruckersMP Profili
    Görüntü ayarlarını düşür arka planda uygulama varsa kapat gereksiz program varsa sil eminim fps artıcaktır

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.