1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü arkadaşlar siz karar verin

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve kaan0664 tarafından 7 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    O zaman oh olmuş sana :D ilk kez "1 yil içinde 6 kez ban" kuralinin doğru bir is yaptığına şahit olmuş bulundum. Bir sonraki, cezası 3 ay olan bani yediğinde çekiliş yapacağım ;)

2. EmirhanTURK

EmirhanTURK
    Plaka

214
    71
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim Sana Göre Haklı Olsan da Hatalı Sollama Yaptığın İçin Her Türlü Banı Haketmişsin Bu Yüzden Boşuna İtiraz Etmene Gerek Yok.
    Ban'ın Açılması İmkansız Gibi Birşey

3. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    6 kez ban kuralına girmez 4 kez ban kuralına girer 1 2.si ise seni sevindiriyorsa sen haksız bir ban yediğinde burada konu açmamanı tavsiye ederim.

4. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    "4 kez ban kuralı" o da iyiymis haha :P sana verilen ceza bana gore gayet doğru bir karar. Her ne kadar ban geçmişin yüzünden 1 ay olsa da :Honkhonk:

5. astigmatizm

astigmatizm
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

36
    16
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Admin burda kazanın nerde ve kimin şeridinde olduğuna bakar. Hepsini ayrıntısı ile inceleyemez. Tırı geçip gelen araç sen isen çarpışma anında ters yönde olan sen olduğundan ötürü normal olarak banlanmışsın. 100 kişiden 95 i seni banlar bu tarz durumlarda. Dikkatli sürüşler dilerim. :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Temmuz 2017
  6. orosbu cocugu

orosbu cocugu
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

22
    125
    31
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sen onu gorup acil fren yapip kendini ya saga yada sola cimenlere atmali idi eyer baryer var disa ozamanda frenleyip atrkasina gecmeli idi gecemiyosan zorlamaman lazim

7. ayhn

ayhn

91
    22
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kardeşim suçlusun yok hesapladım yok şöyle böyle ya sen körsün ya da hesaplamaları yanlış yapıyorsun adam senin üstüne iki kişi daha sollar iki saat bir tırı geçemediysen inatlaşmıyacan geride kalacan ondan sonra ban yiyince yok şöyle yok böyle

corbanez bunu beğendi.
  8. Gakgos23

Gakgos23

320
    177
    90
    TruckersMP Profili
    tmp de ne adalet kaldı ne zevk kaldı ne de doğru düzgün oynayan adam kalmadı bu yüzden atılan banlara da pek kafanı takma başka oyunlar bulup oynayabilirsin
    3 ay yedim ben ve hiç umursamıyorum çünkü daha da zevkle oynayabileceğim oyunlar mevcut ve oynuyorum da.
    yok 1 yıl içinde 6 ban bilmem ne yemişse yemiş banını şimdi size ne. neyse
    hiç üzülme çünkü sen üzüldükçe onlar dalga geçecek üzerine gelecekler.
    lfs ortamına döndü oyun geçen yolu kesmiş race atıyolardı daha ne olsun

9. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.769
    255
    Hem lagın var hem kendin diyorsun karşıdan adam 2 kişiyi sollanmıyacak yerde solladı diye sen de solluyon.
    TIRI o kadar uzun sürede sollayamadıysan TIR zaten yeterince hızlı gidiyordur.
    Sollamaya çıkan iki kişide hatalı.
    Herkes @AhmetF değil ki :D https://youtu.be/dkhcgaTZ7Lk

AhmetF ve corbanez bunu beğendi.
  10. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Aynen öyle. Sollama yapmayı bilmeyen ve karşıdan gelen biranda yüklendiğinde kazayı önlemeyi bilmeyen sollama yapmasin. Ondan sonra "hötölö söllömö yöpönlördön nöfröt ötmök önsönlök söçö." Yok canım daha neler...

Ozan Ceylan bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.