1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Arkadaş İle Aynı İş Alma

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Zippo tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Zippo

Zippo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    9
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhabalar, biraz önce forumda gezerken bir konuya rastladım orada şöyle diyor ; Şirket açtım garajım vs vs hepsi var arkadaşlarımı nasıl işe alırım oraya gelen yorumda Save dosyalarınızı paylaşarak birbirinizle aynı işi alabilirsiniz şirkete arkadaş almak gibi bişey yok denildi bu save dosyalarını nasıl paylaşırız birbirimizle açıklık getirirmisiniz ?

2. Exor

Exor
    Plaka

37
    43
    12
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/profiles
    klasörünün içinde sayı ve harflerden oluşan klasörü arkadaşına yolla. O da klasörü aynı yere atıp oyunu açsın ve senin profilinle giriş yapsın. Hepsi bu.
    Fakat arkadaşımla denedim ve aynı işi almayı başaramadım. İnşallah siz yaparsınız.

3. Zippo

Zippo

33
    9
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler, fakat benim profilimle giriş yapıcak onlineye hm biraz garip değil mi ? :D

4. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sizin herşeyinizle aynı olur ama o kullandıktan sonra artık onunda profilidir yani save dosyası profil sadece kişisel kullanılmıyor.

Zippo bunu beğendi.
  5. Zippo

Zippo

33
    9
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yani bir bakımdan şöyle, %100 save dosyası indirsen aynı şeye geliyor :)

6. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aynen öyle :D