1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Aracın Önüne Takılan Çakarlar Hakkında

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ByBrky tarafından 2 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ByBrky

ByBrky
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

5
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Aracın önüne takılan (sanırım dlc ile geliyormuş) küçük ufak çakarlar multiplayerda ban sebebi midir arkadaşlar? Tepedeki çakardan bahsetmiyorum. Aracın burnunda olan normalde de oyunun izin verdiği çakardan bahsediyorum. Herhangi bir kod yada mod ile gelenden değil. Doğrudan multiplayer oynarken tamirciye gidip takıp oyuna devam edebildiğimiz çakarlardan bahsediyorum?

2. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Ban sebebi değil.

38 KAYSERİLİ 38, hoca33 2 ve ByBrky bunu beğendi.
  3. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Normal koşullarda herhangi bir yasaklanma söz konusu değildir ama 2 veya 4 parçadan fazlası ban yemene sebep olabilir.

hoca33 2, 38 KAYSERİLİ 38 ve ByBrky bunu beğendi.
  4. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bende var sorun olmadı hiç

ByBrky bunu beğendi.
  5. Razor3214

Razor3214

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çok gördüm ben onları takanı, adam tırın önünü komple doldurmuştu. Bildiğim kadarıyla onlara, kalabalık alanlarda kapatmak koşuluyla izin var.

ByBrky ve mito1172 bunu beğendi.
  6. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bende abartılı yok ama yinede takıntılı bir admine denk gelip yok yere ban atar diye tırsıp kapatıyorum:D

ByBrky bunu beğendi.
  7. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sen beni görmüşsündür:D ben o tırı full o çakar ile doldurdum yanları çakar, alt tamponu çakar, bir de DAF olduğu için ön ızgaraya baya bi takmıştım farı açmadan zifiri karanlıkta uzun far gibi aydınlatıyor.

ByBrky bunu beğendi.
  8. Razor3214

Razor3214

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yok ya, ben pek Türk görmüyorum gezdiğim yerlerde. Ben haritanın dış taraflarında geziyorum (Rusya, Polonya, Macaristan, İtalya, Fransa falan). :D

9. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tmp şu politikasından vazgeçsin artık. Kardeşim benimde sistemim düşük ben kimsenin çakar yakmasından rahatsız değilim. Açarsın tmp ayarlarından diğer oyuncuların çakarını bir tıkla kaparsın. Çıktın mı şehirden bir tıkla açarsın. Yok 25 oyuncunun olduğu yerde beacon kapa. Kardeş önce şu ışık ihlali yapan insanlara bir oto kick atında ban şikayetlerinin %20 si gitsin bir. Gündüz far yaksan o çakarlar dan daha beter fps i aşağı çekiyor gündüz far yakmak yasak mı peki. Gerçekten şu kuralla kontrol kısmını artık oto kontrol noktasına taşıyın gereksiz şeylere takıl en gerekli olanları atla politikaya bak.

Razor3214, ByBrky, xuey-s ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  10. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    TruckersMP'nin SCS ile anlaşması gibi birşey var eğer SCS ne kadar çok satarsa TruckersMP de o kadar çok para alıyor, katı kurallar koyup ban cezasını perma yapınca herkes hesap almaya gidiyor TruckersMP'nin de işine geliyor para geliyor ya tabi. O yüzden saçma sapan bahaneler uyduruyorlar ban atmak için. TruckersMP'nin yönetimini oyuncuların %95'i sevmiyor zaten.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.