1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Araç seçimi

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Shroan tarafından 20 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Shroan

Shroan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar.oyunda yeni sayılırım uzun uğraşlar sonunda 16 seviyeye gelmeyi başardım.şimdi ilk kez kendi tırımı alıcam ama çok kararsızım ve açıksa nasıl seçiceğime dair en ufak bir fikrim yok.serbest piyasada çalışırken verilen bazı tırlar çok yavaştı ve bu beni açıkcası baya bi sıkmıştı.görebildğim kadarıyla volvolar en hızlı gibi duruyo.oyunu iyi bilen arkadaşlar tır seçiminde ve modifiyede nelere dikkat etmem gerektiğini belirtebilirse çok mutlu olurum.forumda araştırdım biraz ama benzer bi konu bulamadım o yüzden bu konuyu açma ihtiyacı hissettim.şimdiden ilgilenen herkese teşekkürler..

2. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Bak her tır kendi özelliklerini taşır ama benim tavsiyem Volvo Globetrotter XL. Biraz uğraştırır motor seçenekleri pek az değil ama 750bg. e ulaştığında keyif alarak yüklerini taşırsın zorlanmazsın.

3. gokhankral2

gokhankral2

27
    66
    8
    35
    TruckersMP Profili
    İlk tırımı bugün aldım mercedesin son kasası . Merco askım olduğundan benim icin sorun yok tabi aman bence en iyisi herzaman volvodur . Biraz para kasıp volvo almayı düşünüyorum insallah , iyi yollar herkeze

4. SouL'Fly

SouL'Fly
    Plaka

24
    335
    66
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    ya aslında volvo en iyisidir ama türkiyede eski actros var motoruda cok dusuk degil belki ilgini ceker

5. Shroan

Shroan

32
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    önerileriniz için teşekkürler volvo fh globerotter xl aldım.serbest çalışma olayını ve şirketi çözersem tam olucak :)