1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Araç içi navigasyon

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve haydarkse tarafından 27 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. haydarkse

haydarkse
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    9
    3
    35
    TruckersMP Profili
    Merhabalar benim sorunum şöyle bayadır oynamıyordum yeniden yeni hesapla başladım Scania tır aldım navigasyon yeri var ama açılmıyor gözükmüyor tek seferlik işte diğer araçların navigasyonu gözüküyor ne yapmam gerek şimdiden teşekkürler

2. Blackfield

Blackfield
    Plaka

30
    63
    74
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun ayarlarında "Tuşlar ve Düğmeler" Bölümüne girdiğinizde "Yol Bilgisayarı Menüsü" seçeneğini göreceksiniz. Eğer atanmamışsa o kısım için bir tuş atayın ve her tıkladığınızda gps'deki yakınlık seviyesi değişecek- açıp kapatmanız mümkün oluyor oradan.
    Muhtemelen bu şekilde çözülür. Ya da Scania interior'unun Deluxe olmasına dikkat edin. İlk 2 ayardaki interiorlarda navigasyon yoktu sanırım.

hoca33 2, mexiumut, TheKingTR ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. hazaraakk

hazaraakk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

35
    60
    80
    MAN
    TruckersMP Profili
    Tek seferlik işteki araçlardan bahsediyorsanız ; tek seferlik işlerde araçlar bazen o kadar donanımlı olmayabiliyor.Eğer standart dark yada standart light iç mekana sahip Scanıa denk geldiyse o araçlarda navigasyon yok.Yolunuzu F3 menüsünden takip edebilirsiniz.

hoca33 2 ve werty bunu beğendi.
  4. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Dediklerine katılıyorum araç satın almadan aracın özeliklerinden faydalanamıyorsun.

hazaraakk bunu beğendi.
  5. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    klavye kısa yolu ı yada o du sanırım unuttum şuan:H:D

hoca33 2 bunu beğendi.
  6. haydarkse

haydarkse

24
    9
    3
    35
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler arkadaşlar benim interior standartmış daha seviyem düşük olduğu için diğerlerini açamıyorum :(

hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.