1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Another instance is already running, Hatasını nasıl çözebilirim?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ismail tarafından 25 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba,

Euro truck simulator 2 oynadığım zaman, oyundan çıkmak istediğim zaman oyundan çıkış yap diyerek oyunumdan çıkıyorum fakat bilgisayarım orada tıkalı kalıyor ve masaüstü atmıyor. Öyle kalıyor donuyor anlayacağınız ve bende bu sorunu aşmak için daha sonra bilgisayarın kapama tuşuna basıyorum görevler sonlandırılıyor diyor orada hemen kapatma işlemini iptal ediyorum daha sonra oyundan çıkıyor masaüstü geliyor. Bu sırada daha sonra tekrar oyuna girmek istesem şu aşağıdaki hatayı alıyorum, Her oyundan çıktığımda bu sorunu alıyorum. Bu sorunun düzeltmenin bir yolu varmı?
    Another instance is already running
    Oyunda fazla sorun yaşamam, bildiğimi kendim çözerim fakat bunu çözemedim uzun zamandır bu hatayı alıyordum konu açma gereğini şimdi duydum ilgili davranışınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

iyi forumlar,

2. Size tavsiyem oyundan çıkmak istediğiniz zaman Alt + F4 kısayolunu kullanmanız.

3. BluesAdam

BluesAdam
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ctrl+alt+del yaparak oradan açık ets2 işlemi var mı diye bir kontrol edin. Var ise oradan sonlandırın. Win 8 ya da 8.1 kullanıyorsanız detaylar sekmesinden bakmanız gerekebilir.

Özgür59 bunu beğendi.
  4. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
  5. Emre K

Emre K
    Plaka

20
    786
    89
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ctr alt ve dlt tuslarina basin ordan islemleri secin bendede oluyordu windows xp de aniden hata fln vermeden cikiyordu dene olacaktir

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.