1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru American Truck Simulator Yayınlama Açıklamaları

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Memduh Başgan tarafından 2 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    1
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili

Fanlardan oyun için açıklamalar hakkında tonlarca soru aldık ve en iyisinin hepsini aynı anda paylaşmak olduğunu düşündük.​

American Truck Simulator Fiyatı

Fiyatları kutu için dikte edemeyiz ancak önerilen fiyatları söyleyebiliriz. İşte oyunun Steam’deki fiyatları böyle olacak: 19.99 Dolar, 14.99 Pound, 19.99 Euro ve en önemlisi olan 59.00 TL.

Sadece 64-bit İşletim Sistem Desteği Olacak

Oyunun Windows/Linux/Mac için sadece 64-bit işletim sistemi için resmi desteği olacak. Bunun bize faydaları da olacak ama en önemlisi oyun içi nesneler için 2 GB bariyerini aşmamızı sağlayacak. 32-bit işletim sistemindeki adresleme sınırlamalarıyla endişelenmemize gerek kalmayacak.​

Buna karşın, 32-bit işletim sistemine sahip oyunculardan bir çok kez oyunu oynamak istediklerine dair duyumlar aldık ve bu yüzden oyunun DESTEKLENMEYEN alternatif bir 32-bit sürümünü yaptık. Yayınlanma anında, 64-bit ile işlevsel olarak eşdeğer olarak çıkacak ve grafik ayarlarını zorlamadıkça çalışacaktır. Bunun desteklenmeyen bir geçici çözüm olduğunu unutmayın, açıkça belirtiyoruz ki bunun şimdi veya gelecekte tam olarak çalışacağını garanti etmiyoruz. Önümüzdeki süreçte 32-bit için bir güncelleme yapmayacağız. Umarız bu süreçte çoktan 64-bit işletim sistemine geçmiş olursunuz.​

Yayınlanacak Platformlar / Dijital Kısıtlamalar Yönetimi

Oyun Windows, Mac OSX ve Linux için yayınlanacaktır. Kurmak ve aktif etmek için Valve’nin Steam Platformu gereklidir. Oyun anahtarı alıyorsanız bu nereden aldığınız fark etmeksizin Steam anahtarı alıyorsunuz demektir. Yani oynamak için Steam’de oyunu aktif etmeniz gerekmektedir.

Biliyoruz ki herkes kararla ilgili rahat hissetmiyor ama bizim için faydaları çok açık. Oyunun kendisi üzerinde çalışmaya odaklanacağız ve güncelleme vb. tarzı şeyler için zaman kaybetmiş olmayacağız. Steam ile birlikte güncelleme yayınlamak sadece bir düğmeye basmaktan ibaret. Steam Atölyesi’ni modlar için depo gibi kullanabilir ve böylece kendi sorunumuzu çözmek zorunda kalmış olmayız. Steam’in kanıtlanmış eşit derecedeki sağlam altyapıları, oyunu satmak, ulaştırmak ve DLC güncellemelerini yayımlamak için güzel bir imkan. Bunları yapmak için kendi sistemimizi oluşturmak çok daha zor olacaktı. Umarız neden bu seçimi yaptığımızı anlarsınız.​

Bonus Paintjob Hatırlatması
    Steam hakkında konuşurken, size American Truck Simulator Bonus Hediyesi‘ni hatırlatmak istedik. Bizi American Truck Simulator Steam Sayfası‘nda takip etmeniz karşılığında sizin olabilir. Oyunu hızlı bir şekilde alanlara bu bonus hediyesini vereceğiz. Önümüzdeki hafta oyun kendini sihirli bir şekilde kendini güncelleyerek tüm aktif kullanıcılara bu güzellikleri verecek:​

TÜRKÇE ÇEVİRİ: @Memduh Başgan
    ALINTI GÖSTERİLMEDEN PAYLAŞILMASI KESİNLİKLE YASAKTIR!

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Şubat 2016
    HeroTurk bunu beğendi.
  2. Draconian

Draconian
    Plaka

33
    176
    287
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çeviri ve paylaşım için teşekkürler

3. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Biraz fazla olmuş... Türkleri kaybettiler. Çoğu oyuncu fiyatı duyunca korsan aramaya döner... :)

KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  4. Emre

Emre
    Plaka

225
    110
    160
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    Bu fiyatlarda çıkacağını az çok tahmin ediyorduk ama fiyatını hak etmiyor bence, en güzeli indirimlerde almak.

Seddoo bunu beğendi.
  5. Cihat TURGUT

Cihat TURGUT
    Plaka

28
    169
    196
    190
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Encardla alırım ay sonuda 28 tl kadar geri gelir :D :D multi çıkmadan almayacaktım ama dayanamam :D :D

manyak_225 bunu beğendi.
  6. TigerVolt

TigerVolt
    Plaka

292
    274
    200
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    :saskin: Hadi ya kötü olmuş :( Multiplayer çıkana kadar düşünmüyorum artık :@

opel57 bunu beğendi.
  7. Unique1992

Unique1992
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    sistem özellkleri ets2 ile aynı mı yoksa değiştirdiler mi ? @Memduh Başgan

8. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Ortada bir emek var fakat fiyat bana da fazla geldi. Bir süre daha avrupa yollarında devam edeceğim sanırım :)

CumaliBzdmr ve opel57 bunu beğendi.
  9. DariusRz

DariusRz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

59
    12
    110
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    biraz pahali sanki ama neyse multi gelince kesin alcas :D multi gelmeden almam ben :D

10. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    1
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.