1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

ATS American Truck Simulator Steam'de Satışa Çıktı!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Alenqroo tarafından 2 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Draconian

Draconian
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    176
    287
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    oyununuz hayırlı olsun. ama dediğiniz gibi sadece 10 tl ücreti hak eden bir oyun. insanların aklı ile mantığı ile dalga geciyor firma resmen. bu kadar insan destek olup oyunu bekliyorken bu şekilde davranmaları hiç hoş olmadı.

2. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Pahalı. Yaz indirimini beklemeli parayı sokakta bulmuyoruz

3. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    SCS' nin nesine destek oluyorsun? aylardır Türkiye boya paketi çıkarmamasına mı? yoksa aynı oyunu 2 katı fiyatına satmaya devam etsin diye mi?

KoJiRo ve corbanez27 bunu beğendi.
  4. KURTALAN

KURTALAN
    Plaka

35
    194
    33
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Uzun zamandır yoktum. ATS ile geri döndüm :) Oyun şu an iniyor. Grafik kartını zorlamanın zamanı geldi ;)

5. 01Yusuf

01Yusuf
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar SCS kafasına göre fiyatlandırma yapmıyor..Demekki SCS'ye para lazım fiyatları yüksek tutmuş Destek olmamız lazım..Ama genede 59 tl fazla..en azından 40 falan olsaydı:(

6. BluesAdam

BluesAdam
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Multiplayer modu sayesinde satışları artmaya başlayınca oyuncuları biraz söğüşleyelim de para kazanalım demişler anlaşılan. Onca yıl beklenen bir oyun olmasına oranla harita gülünç derecede küçük. Hadi Nevada'yı ücretsiz olarak eklediler diyelim, bu demektir ki diğer tüm eyaletleri dlc olarak (muhtemelen bunlar da 20-25 lira arası olacaktır) satarak daha da para yapmaya çalışıyorlar.

Artık DLC sistemini abartan oyunları kesinlikle almamaya yeminli biri olarak, ATS'yi de almıyorum.

Özgür59 ve manyak_225 bunu beğendi.
  7. Alenqroo

Alenqroo
    Plaka

263
    191
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tamam Hadi Fiyatını Geçtik. @BluesAdam Dedigi Gibi Haritasi Cok Kücuk Diger Taraflar DLC Ole Gelicekse Asıl Kazıklama Olayi Orada Başlıyordur.

8. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Haritaya ek gelecek ilerleyen güncellemelerde. Fakat SCS bunun ücretsiz olacağını söyledi...

9. Alenqroo

Alenqroo
    Plaka

263
    191
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    ATS Almadım Fakat Alsaydımda Üzerine Harita DLC Olmazdı Çok Kücük Harita Bilmiyorum Kac Sehir Var Suanki Haritada Ama. ETS Nin Bu Yönden Harita Olayı Arac Olayı Daha İyi Oldugunu Düşünüyorum.

10. ByAntepli

ByAntepli
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

357
    86
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Cooooook pahaali isallah indirime girer