1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

ATS American Truck Simulator Oynanış Videosu Sızdırıldı (Beta)

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve ismail tarafından 7 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. muhammetturan93

muhammetturan93
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

30
    37
    14
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu oyun yerıne Ets2 yı gelıştırıp Bunuda Harıtalar veya Aracları Ets2 ye aktarsalardı daha ıyıdı Sonuçta bıtane tır oyunumuz var Playerlerı bölmeye gerek yok. bir ikincisi Aynı Ets2 Bitek tırlar ve harıtalar deyısık

enesb bunu beğendi.
  2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu durumda biz Forum üyeleri ve yetkilileri, fazla birşey yapamazlar, fakat şu şöyle çözümlenebilir, Eğer bu yeni çıkacak oyun hakkında düşünce öneri fikir varsa aklınızda vs, Scs Software'e aşağıdaki bağlantı adresinden iletişim için gerekli açıklamalar mevcut bulunmakta eğer
    http://www.scssoft.com/contact.php incelemeye vs alırlar gerekli durumu sizlere açıklarlar ( İngilizce yazmalısın ^^ )

3. muhammetturan93

muhammetturan93
    Plaka

30
    37
    14
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    İngilizcem yok Malesef Ama Dusunsenıze bu şekilde bırsey olsaydı Daha iyi olmazmıydı ? hem player kaybı yasanmazdı hem tek oyun ıcınde extradan harita ve tırlar birde yeni dorse park etme sekıllerı Aslında bırısı var sa bu konuyu onlara ıletlese daha ıyı olurdu aslında. bence öyle dusunuyorum.

4. Patriot

Patriot
    Plaka

386
    113
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kabin Çok İyi Gözüküyor Ancak Oyuna 50TL Civarı Değer Mi Bilemedim :/

Yani Tek Değişen Yollar,Çekiciler ve Yükler Gibi Gibi.. ( Fiziği de Unutmamak Gerek Tabii :/ )

Aynı Çekicileri Yolları Yükleri DLC Olarak ETS2 ' ye Getirseler Daha İyi Olurdu Bence.

Alsam mı ? Değer mi ? Ne Yapsam Bilemedim. Hele Bi Oyun Çıksın İlk Videolar,İncelemeler Gelsin Düşünücez Artık. Şimdi Bunlar İçin Çok Erken :) :D

5. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu video çok eskilere ait, şuan çok fazla araç gelmiştir belki, resmi forumda bu video çalıntı yeni yüklendi vs dediler, yani şuan oyun içerisinde araç artışı olduğunu düşünüyorum
    İngilizce konusuna gelirsek ; İsteğinizi google translate olarak aktarın google traslate'den falan çevirdiğinizi söyleyin onlar zorlansada anlıyorlar.

6. omerfaruk1453

omerfaruk1453

91
    15
    50
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Güzel öneriler varsa çevirmeye talibim ama @Memduh Başgan çok iyi bir çevirmendir. İlgilenirseniz kendisine de bi yazın.

7. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    "Sızdırılmış" :D

SCS işini biliyor, oyuncuların ağzını sulandırmak için muhteşem yöntem. Merakla bekliyoruz bakalım.

ismail55 bunu beğendi.
  8. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Harita ne öyle ya gözünü sevim ben bunu savesiz 1 haftada bitiririm :D

9. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Ya modlu Ets2'i millete American Truck Simulator diye kakalayacaklar işte.. İlla ki 3-5 alan olacaktır ama Asla para verilmez.. Ben kesinlikle almayacağım, hee ne zaman alırım belki, Ets ile bi şekilde bi bağ kurulur, neblim harita birleşir bişey mişey olur anca o zaman belki alırım.. Yoksa bu haliyle TIR modu yüklenmiş Ets işte..

enesb ve left16 bunu beğendi.
  10. left16

left16
    Plaka

30
    9
    3
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    ulan çekici ve harita dışında hiçbirşey değişmemiş ki. hevesim tamamiyle kaçtı hayatta para verip almam bunu.