1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Rehber American Truck Simulator Bonus Hediyesi

Konusu 'Rehberler / Kılavuzlar' forumundadır ve Kaanthos tarafından 31 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Amazon veya diğer alman satış stoklarına göre, gelen bilgler arasında " American Truck Simulator " tahmini fiyat olarak, 30€ - 25€ Arasında olabilir, fakat bu fiyat biçimlendirmesi kesin bir sonuç değil, ama ben almanlara inanıyorum, Kabin DLC almanlara göre 5€ Olacak dediler ve oldu. ama tabi gene kesin açıklama yapamayız, uygun zaman geldiğinde Scs Software fiyat konusunda oyunculara gerekli bilgilendirmeleri yapacaklardır.

2. Mehmet Demir

Mehmet Demir
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    11
    30
    Şu Ats'yi hiç sevmiyorum kesinlikle satın almayacağım.

3. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    yararlı bir bilgi :) emeğine sağlık abi tırlarada yakışmış aslında :) american truck simulatorcü kardeşlerime hayırlı olmasını ve güle güle kullanmalarını diler hayırlı forumlar dilerim :ets2mptr:

4. Maxstar

Maxstar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

309
    49
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Temelde ETS ile aynı olan, sadece süslenmiş bir oyun olduğundan pek başarı elde edemeyecektir. SCS aynı şeyi ısıtıp önümüze koyuyor.

5. HeroTurk

HeroTurk
    Plaka

27
    3
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler bilgilendirme için.