1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber American Truck Simulator: 1.41 Sürümü Yayınlandı!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Ghost tarafından 13 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

 1. Ghost

  Ghost
  Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  668
  2.003
  435
  Çok sayıda test, geri bildirim, düzeltme ve ince ayar ile American Truck Simulator için merakla beklenen 1.41 güncellemesinin gelişini duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

  [​IMG]

  1.41 Açık Beta'da yer alan, hata raporları hazırlayan ve bu yeni sürüm hakkında genel geri bildirimde bulunan herkese teşekkür ederiz. Artık bu güncellemeye dahil olan çeşitli yeni özelliklerin keyfini çıkarmaya başlayabileceğinizi umuyoruz.

  Peki, ATS için 1.41 güncellemesinde neler bulabilirsiniz? Hadi daha yakından bakalım!  Konvoy Çok Oyunculu

  Convoy, oyuncuların arkadaşlarıyla veya diğer kamyoncu arkadaşlarıyla sürmek için kendi özel oturumlarını (parola isteğe bağlı) ayarlayıp barındırabilecekleri yeni bir çok oyunculu oyun modudur. Şu anda senkronize AI trafiği, zaman ve hava durumu ve diğer oyuncularla aynı işi alma desteği var.

  [​IMG]

  Convoy, 8 oyuncuya kadar çevrimiçi bir oturum oluşturmanıza ve barındırmanıza olanak tanır. Gelecekte oyuncu sınırını eninde sonunda yükseltmeyi planlıyoruz, ancak devam eden çalışma yapısı nedeniyle şu anda bunu küçük tutuyoruz. Oturum sahipleri, otomatik olarak bu oturumların yöneticileri haline getirilecek ve sonuçta çevrimiçi olarak ne tür bir ortama sahip olmak istediklerini kontrol etmelerine ve ayrıca sorun çıkaranları oturumdan atma yeteneğine sahip olmalarına olanak tanıyacak.

  [​IMG]

  Ayrıca arkadaşlarınız veya diğer kamyoncular tarafından oluşturulmuş mevcut oturumlardan herhangi birini görebilir, filtreleyebilir, göz atabilir ve katılabilirsiniz.

  [​IMG]
  [​IMG]
  Peki oyuncular Convoy'da hangi seçenekleri ve özellikleri kullanabilecek ve deneyimleyebilecek?

  • Herhangi bir oyuncu, 8 kişiye kadar kendi özel oturumlarını düzenleyebilir ve oluşturabilir​
  • Aynı şirketten ve aynı varış noktasına aynı sözleşmeleri/işleri birlikte taşıyabilme​
  • Senkronize AI trafiği​
  • Senkronize zaman ve hava durumu​
  • Senkronize boya işleri, kamyon aksesuarları, kabin aksesuarları, kargolar ve daha fazlası​
  • CB radyo yayını (X tuşu), hızlı yanıtlar (Q tuşu) veya metin sohbeti (Y tuşu) aracılığıyla diğer sürücülerle iletişim kurma yeteneği​

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Bu yeni özelliği denemek için kaç oyuncunun istekli olduğunu biliyoruz; ancak yolda arkadaşlarınıza katılmadan önce bilmeniz gereken bazı şeyler var!
  Önemli sorunlar / henüz uygulanmayan:
  • Konvoy modundaki modlar ilk sürümde desteklenmemektedir.​
  • Bir oyuncunun bağlantısı kesildiğinde AI araçları kaybolabilir.​
  • Açılır kapanır köprüler senkronize değil. Convoy'un ilk sürümü için senkronize olacaklar.​
  • Steam davetleri yalnızca Steam arayüzü üzerinden çalışır.​
  • CB radyo yayını ("X" kısayol tuşu) metin giriş satırına müdahale ediyor.​
  Profilinizin ilerleme durumu hakkında endişeli misiniz? Sorun çıkaran veya kontrolünüz dışındaki diğer durumlar durumunda, oyuncular, kayıt dosyalarını oturuma katılmadan önce yapılmış olana geri döndürme seçeneğine sahip olacaktır. Arkadaşlardan VTC'lere, Convoy'dan nasıl keyif alacağınızı görmekten heyecan duyuyoruz ve bu yeni çevrimiçi özellikle ilgili yapıcı geri bildirimlerinizi duymak için sabırsızlanıyoruz.

  [​IMG]

  Kaliforniya Yenilemesi

  Özel Noel 2020 canlı yayınımız sırasında, başlangıç durumumuza yeniden bir görünüm kazandırmak için American Truck Simulator'da California'yı tekrar ziyaret edeceğimizi duyurduk! Bugün, büyük bir yol düzeni yeniden çalışması, tarım istasyonları ve daha fazlasını taşıyan bu resmin ilk yinelemesini getiriyoruz!

  [​IMG]

  Sürücülerin Kaliforniya'ya vardıklarında karşılaşacakları en göze çarpan değişikliklerden biri de yeni tarım sınır kontrol istasyonları! Eyalete mal taşıyan tüm sürücüler, araçların istilacı türlerle musallat olabilecek mallar ve doğru belgeler için denetlendiği kontrol istasyonundan özel kontrollerden geçmek zorunda kalacak. Oyun içinde, mevcut tartım istasyonlarına çok benzer şekilde çalışacak yeni bir özellikle bu senaryoları taklit edeceğiz. Sınıra vardığınızda, ne taşıdığınıza bağlı olarak, eyalete girmeleri için yeşil ışık yakılmadan önce sürücülere kontrol istasyonlarından birinde kontrol için kenara çekmeleri bildirilecektir.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]


  ATS'nin piyasaya sürülmesinden bu yana geçen yıllarda dünya tasarım araçlarımız önemli ölçüde iyileştirildi ve yeni güçten yararlanmayı planlıyoruz. Örneğin, harita tasarımcılarımız artık yol yüzeyinin bir virajda düzgün yuvarlanması gibi ayrıntılara dikkat edebiliyor. Ayrıca, konu benzersiz yol tabelaları, uygun yol işaretleri veya kedi gözü kullanımı söz konusu olduğunda araştırmamızı doğru yaptığımızdan emin olmaya çalışıyoruz. Eyalet genelinde sürüş yaparken tamamen yeni bir görünüm ve his elde etmeyi umuyoruz. Daha fazlasını buradan okuyun .


  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]

  Fotoğraf Modu: Saat ve Hava Durumu seçenekleri

  Oyuncularımızın oyun içinde fotoğraf çekmeyi ne kadar çok sevdiklerini ve bu mükemmel çekimi yaratmak için çok zaman harcadıklarını biliyoruz ve birçokları için buna doğru aydınlatma koşullarını ve havayı bulma da dahildir. Bu nedenle, bu mükemmel kamyon taşımacılığı hafızasını oluşturmaya yardımcı olmak için, konsol komutlarını kullanma konusunda size biraz zaman kazandırabilecek yeni bir özellik uyguladık!

  [​IMG]

  Yeni Saat ve Hava Durumu seçenekleriyle tanışın! Oyuncular artık, sadece zamanı değiştirmek için yeni bir kaydırıcıyı ayarlayarak veya aydınlatmayı/hava durumunu kontrol etmek için iki düğmeyi tıklayarak mükemmel kamyon taşımacılığı çırpıda oluşturmak için istedikleri koşulları seçebilecekler. oyun içi fotoğraf stüdyosu güncellendi. Sürücülerin gelecekte bu yeni özelliği nasıl kullanacağını görmek için sabırsızlanıyoruz ve fotoğraflarınızı görmek için sabırsızlanıyoruz!

  [​IMG]
  Değişiklikler:

  Oynanış:

  • Konvoy Çok Oyunculu Mod
  • Fotoğraf modunda zaman ve hava durumu ayarları
  • Hızlı Seyahat
  [​IMG]
  Harita :
  • 7 Tarım İstasyonu ve bir yol düzeni yeniden çalışması içeren California Reskin bölüm 1
  Kullanıcı Arayüzü :
  • Haritada yeni simgeler
  [​IMG]
   
  doksanbpm, mito1172, hoca33 2 ve 4 kişi daha bunu beğendi.
 2. DaNgEr900

  DaNgEr900
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

  791
  2.181
  395
  Scania
  TruckersMP Profili
  Başta ben dahil bütün bulut oyun sistemini kullananlara ve normal olarak oynayanlara hayırlı olsun :) Özellikle de Ramazan Konvoylarında artık daha çok kişi olabilir.
   
 3. Razor3214

  Razor3214
  Bağışçı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

  31
  2.071
  2.335
  405
  Scania
  TruckersMP Profili
  Hızlı seyahat iyiymiş. Sonunda şehir adlarıyla konsoldan atlamaya son.

  Bu arada, bu kadar kişisel sunucunun ana sistemi ne acaba? Merkezi sunucular mı var (kuran kişi orada oluyor, diğerleri ona katılıyor), yoksa P2P sistemi mi var (kuran kişi kendi sunucu gibi iş görüyor, gelenler ona bağlanıyor)?
   
  38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
 4. mito1172

  mito1172
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  36
  1.415
  789
  405
  Volvo
  TruckersMP Profili
  denedim açık bir sunucuyu adamların ne yaptığı belli değil peşlerine takıldım biri zikzak çizerek gidiyor biri kenara çekip duruyor biri başka yerde ne yaptıkları belli değil sonunda serveri açan çıkış yaptı galiba kapandı komik yani:D:niekhd1: Not: bunlar ets2 de oldu ats daha iyi;)
   
 5. Razor3214

  Razor3214
  Bağışçı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

  31
  2.071
  2.335
  405
  Scania
  TruckersMP Profili
  ATS'yi biraz daha kemik kitle oynuyor, troller daha az.
   
 6. mito1172

  mito1172
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  36
  1.415
  789
  405
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Aynen;)