1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel AMD Radeon ReLive Video Sorunu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve HaunterTR tarafından 4 Şubat 2018 başlatılmıştır.

1. HaunterTR

HaunterTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    331
    175
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar merhaba,ben oyun içerisinde fps düşürmediği için ekran kartı yazılımında bulunan amd radeon relive ile video kayıtı alıyorum ancak en son gelen amd 18.2.1 güncellemesinden sonra dün bugün oyundan çıkınca kaydettiğim videoyu açıyorum ancak max 2-3 dk sonra tamamen siyah ekranda kalıyor fakat süre ilerlemeye devam ediyor.Relive kullanan ve bu sorunla karşılaşıp çözen arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok memnun olurum.

2. Eagle Vision

Eagle Vision

28
    333
    234
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aynısı benim de başıma geliyordu hatta öyle sinir bozucu bir şekilde oluyordu ki bazen yarım saatlik bir kayıdın son dakikalarında bana çarpan biri oluyor pinfosunu alıyorum daha sonra videoyu kırpmak için tekrar açıyorum. hopp ama oda ne 29.dk dan sonrası siyah ekran. :) Bazende sadece 20-30 saniye kaydediyordu yani kafasına göre çalışıyordu. Artık PlaysTV ye geçtim sıkıntı yok

3. HaunterTR

HaunterTR
    Plaka

27
    331
    175
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende öyle yaparım olmazsa. :) Yorumun için teşekkür ederim.

4. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bende hiç olmadı öyle gayet güzel kayıt yapıyor son videom bu