1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Aile paylaşımındaki oyunu kaldırma

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ForsetiPrime tarafından 30 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

1. ForsetiPrime

ForsetiPrime
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    2
    0
    15
    Merhaba benim Euro Truck simulator2 oyunum var ama ben başka bi hesapla aile payllaşımı yaptım ve o yeni hesaba geçtim o hesaptan ets2 yeniden aldım sorum şu ben MP oynamak için o hesapdaki aile pyalşaımından aldıgım ets2 yi silmem gerekiyor nasıl olucak.

Steam:http://steamcommunity.com/id/forseti58

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ilk hesabında solda Steam-Ayarlar-Aile Aile Kütüphanesi Paylaşımı altında Diğer bilgisayarları yönet var bas çıkan sayfada Kullanıcı adı altında yeni hesabını görürsün karşısında yetkilendirilmiş (geri çek) yazar bas paylaşım sona erer.

Sadece ETS silmek istiyorsan yeni hesapta kütüphaneden paylaşım yapan kullanıcı adı altında ets yi silersin. Mp için başka bir durum söz konusu ise bir fikrim yok.

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.