1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ağır Yük için En Uygun Parçalar

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve BLasTeaR tarafından 26 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BLasTeaR

BLasTeaR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    170
    446
    235
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhabalar,
    Biliyorsunuz ki ETS2 paketleri indirime girdi ve ne var yok aldık, aralarında ağır yük paketini de aldım.
    Sizden ricam, ağır yük için en uygun tır ve parçalar hangilerdir? Tek tek yazabilirseniz çok sevinirim. :U

hoca33 2 bunu beğendi.
  2. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Denemedim ama beygir gücü en düşük motorun bile oyundaki ağır yükleri çekebileceğini zannediyorum. Vites olarak 12 vites, 12 + Retarderli veya 16, varsa 16 +Retarder seçebilirsiniz. Heavy Cargo dlc sahibi olanlar için @TheKingTR arkadaşımız, bir rehber hazırlayarak bazı konulara açıklık getirmiş. Aşağıya konu bağlantısını eklediğim bu rehberden de faydalanabilirsiniz. Benim fazla söyleyecek birşeyim yok ama yazabilecek arkadaşlar vardır forumumuzda. Esenlikler dilerim.

https://forum.wotmp.com/konu/heavy-cargo-pack-dorse-cikmayanlar-icin-butun-bilinen-cozumler.20857/

BLasTeaR, TheKingTR, Extreme ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben ağır yük için 8x4 mercedes 2014 çekici + scania-2016 730 bg motor + 16 vites mercedes şanzıman kullanıyorum tırmanışta daha iyi kombinasyon yakalayamadım.

4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yük almadan önce, eğer parçalarda sıkıntı oluşturabilecek bir düşüklük varsa, oyun "en yakın parçacıya git" diye bir pencere açıyor ve orada "i" harfi ile yanında gösteriyor, hangi konuda tırının sıkıntı çıkarabileceğini. Ben 50 ton yükü s730 4x2 tırla bile çekebiliyorum. Sadece dik yokuşlarda biraz böğürebiliyor. :)

5. BLasTeaR

BLasTeaR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    170
    446
    235
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tamamdır, ilginiz için çok teşekkürler :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.