1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ağır yük alamıyorum

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve quallyst tarafından 13 Mayıs 2021 başlatılmıştır.

1. quallyst

quallyst
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    1
    1
    0
    mp içerisinde serbest çalıştan ağır yüklerden bir tanesini buluyorum, gps hedefi olarak ayarlayıp garaj yöneticisiyle oraya gidiyorum fakat gittiğimde kargo yok oluyor. bir kez garaj yöneticisi olmadan 300km yol gidip işi almayı denedim, yine kayboldu. günlerdir yük taşıyamıyorum bu sorun yüzünden.

doksanbpm bunu beğendi.
  2. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
  3. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Arkadaş mp için sormuş. MP'de 0 kamerası ile ışınlanma çalışmaz admin vs. harici oyuncular için @Ghost

4. doksanbpm

doksanbpm
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

57
    116
    130
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bununla alakalı şunları yapabilirsin;
    1- SP'de yükü istediğin şehirden alıp sonra MP'ye girersin.
    2- Quick Save ile Virtual Speditor programını kullanıp kendine özel yük oluşturabilirsin. Oluşturacağın yük sana özel olduğu için diğer oyuncular göremez ve sadece sen taşırsın o yükü.
    3- Son olarak da önce o şehre gidip harici sözleşmeleri kullanarak yük alabilirsin. Harici sözleşmeler de sana direkt tanımlandığı için başka bir oyuncu onu kullanamayacaktır.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. :)

Tayboa, HandCuff ve Ghost bunu beğendi.